Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Levander
==============================================
Witam, ponownie. Z tej strony znów Levadner. Po mojej ostatniej wiadomości brak jakichkolwiek odpowiedzi ze strony moderacji, czy też @a_s która jest cały czas aktywna. Za to otrzymałem kolejne 2 prośby o ocenę pomocy, pomimo że żadnej nie otrzymałem. Jest to obraza ludzkiej inteligencji, takie postępowanie. Prawdopodobnie, konto jest spisane na straty. Kiedyś pisałem wam, że najbardziej w życiu nie znoszę jego losowości. Dobrze wiemy, że na większość najważniejszych jego elementów nie mamy wpływu. Tak i jest tym razem, w tym przypadku. Przejęcie mojego konta, przez rumuna, było czysto przypadkowe. Tamtej nocy też kilka/naście innych zostało przejętych. Przez ten właśnie przypadek, całe moje 10 miesięcy spędzonych tutaj pójdzie do śmietnika.

Dziś wysyłam ostatnią wiadomość do moderacji. Jeśli nie poskutkuje, nie martwcie się, jeśli znikną moje wpisy/komentarze. Unicestwię bowiem całkowicie moje konto i wszystko, co było z nim związane. By w przyszłości nie mieć, że tak powiem "nieprzyjemności". Bardzo szkoda, ale innej możliwości nie ma. Zachowanie moderacji jest skandaliczne. Ich ignorancja i ślepota na argumenty pokazuje, z kim/czym mamy do czynienia. Ban "do wyjaśnienia" jest jedynie pretekstem do pozbywania się określonych kont. Obserwując trochę społeczności, w których się udzielałem, widzę, że się one skurczyły. Właśnie z powodu zbanowania dużej ilości osób, w taki sam sposób, jak i mnie.

To tylko pokazuje, do czego doprowadza monopolizm na rynku, brak realnej konkurencji, brak wyższego nadzoru. Do bezkarności i braku poszanowania jednostki, braku sprawiedliwości. To tak z informacją do was. Jeśli wam zależy na waszych kontach, to uważajcie na to, co piszecie, plusujecie. Zmieńcie sobie hasła na lepsze. Bo w przeciwnym wypadku, spotka was to samo, co mnie.

Po wymianie już prawie 30 wiadomości z moderacją (w których zawsze byłem grzeczny i kulturalny), dochodzę do wniosku, iż nie ma sensu dłużej kopać się z nimi. To tak jakbyś rozmawiał ze ścianą. Szybciej bym się z moimi rybami dogadał. Będę was informował o dalszych losach tej karygodnej sytuacji.

#moderacjacontent #moderacja #wykop
A także społeczności, na których się udzielałem.
#przegryw #samotnosc #depresja
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
Pobierz SynGilgamesza - List od zbanowanego @Levander
=======================================...
źródło: comment_16696714601T4pQeE9VN3dCST9UHEM5F.jpg
  • 10