Wpis z mikrobloga

@maniek74: wypraszam sobie, od roku ponad nie mam nic na GPW a CDR, RR, PLTR nigdy nie miałem! Tak miałem i AMC przez squeezem, miałem TRCH (obecnie MMAT), miałem BBBY najwięcej i tak mam w GME ale mam i MMAT które już się gotuje, mam też #cenn (dawniej NAKD) i trochę BBIG i SNDL, i o wiele za dużo WISH przez to że mnie nagonili a na górce nie sprzedałem przez
Ale robisz wpisy głównie o memach i śmieciach


@maniek74: Trafiłeś, lewarowane pozycje short na dźwigni 30x pod collateral Funduszy Hedgingowych to moje oczko w głowie. Nic bardziej mnie nie interesuje, nic.

Ale robisz wpisy głównie o memach i śmieciach


@maniek74: Trafiłeś, lewarowane pozycje short na dźwigni 30x pod collateral Funduszy Hedgingowych to moje oczko w głowie. Nic bardziej mnie nie interesuje, nic.

@FxJerzy: Ciekawe zainteresowanie, unikalne, ale szanuje, lepsze to niż netflix i czill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak miałem i AMC przez squeezem, miałem TRCH (obecnie MMAT), miałem BBBY najwięcej i tak mam w GME ale mam i MMAT które już się gotuje, mam też #cenn (dawniej NAKD) i trochę BBIG i SNDL, i o wiele za dużo WISH przez to że mnie nagonili a na górce nie sprzedałem przez spieprzony dzień.


@FxJerzy: ohui, ale lista

Nie zorientowales sie mireczku, ze od jakiegos poltora roku napompowane smieciuchy maja
@maniek74: #graphene ale czy kiedykolwiek pisałem że kupiłem lub kupujcie bo będzie rosło? No nie, wpisy informacyjne. Ja dużo ciekawostek podrzucam, większość na przyszłość a nie na czas kryzysu.


@FxJerzy: Robiles sporo szumu w koło tej spółki i przedstawiałeś jako perspektywietyczna, potocznie można nazwać to naganianiem. Od tego czasu #!$%@? się o 65% i dalej leci