Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla mojego syna (level 5). Sprawa wygląda tak, że jeszcze w wakacje gdy był w Parku Energylandia zauważył pluszowego pieska husky (zdjęcie poniżej). Teraz w liście do świętego mikołaja poprosił o właśnie tego psiaka, tylko w kolorze szaro - białym. I teraz zaczynają się schody, bo od tygodnia przeglądam wszystkie OLXy, Alibaby, Allegro i inne Amazony. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć akurat tego pluszaka. I tak - musi być taki, a nie podobny. Napisałem nawet do Energylandii, ale dowiedziałem się, że te psy można tylko wygrać w grach zręcznościowych na terenie parku i nie ma możliwości zakupu, nawet w drodze wyjątku ()

I teraz prośba do Was. Czy ktoś nie wygrał takiego pluszaka, albo nie zna kogoś kto ma i może by odsprzedał? Jest to dla mnie dosyć ważne i będę wdzięczny za pomoc.

Mieszkam w Krakowie i do 80km mógłbym nawet podjechać, a jeśli nie, to zapłacę za kuriera.
Ender_W - Cześć mirki i mirabelki. Potrzebuję pomocy z prezentem na mikołaja dla moje...

źródło: comment_1669657038Oj0kH97t8HzIzfu0zhX6ST.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
szem sprzedać mi tego pluszaka, mój gówniak MUSI mieć pluszaka xD

Ah nataliści, jacy wy jesteście żałośni.

@SerTrapistow: Twój stary by dla Ciebie kanapki z pasztetem nie zrobił, co tu mówić o spełnieniu Twojego marzenia. Nic dziwnego, że jesteś pusty.
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: Twój stary by dla Ciebie kanapki z pasztetem nie zrobił, co tu mówić o spełnieniu Twojego marzenia. Nic dziwnego, że jesteś pusty


@jasha: przynajmniej nie mam teraz takiego nastawienia jak połowa polaczków, ze wszystko mi się należy
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Dobre zaoranie dzbana, ale mam prośbę na przyszłość:

Następnym razem jak będziesz orał jakiegoś dzbana to weź zapostosuj też jego komentarz w formie cytatu. Mirki takie jak ja potem przewijają, widzą jakieś fajne zaoranie dzbana z dużą ilością plusów i biedni muszą scrollować w poszukiwaniu wypowiedzi dzbana.
  • Odpowiedz
@gruli nie wiem w takim razie o co chodziło ale my jak chcieliśmy odnieść pikaczu to nam ochroniarz powiedział, że po opuszczeniu parku nie ma opcji powrotu... Byłem pewny, że chodzi im właśnie o to żeby robić reklamę. Więc nosiliśmy go ze sobą 10 h xD
  • Odpowiedz
@mitchumi dla mnie była nie do odrzucenia z kilku powodów.
Po pierwsza mój różowy, jak tylko zobaczyła takie duże maskotki to od razu chciała xD
Po drugie: koszt takiej maskotki w sklepie przewyższa na pewno 50 zł
  • Odpowiedz
@zakuosw Jak bylam z chlopakiem, to sami z siebie podeszlismy do stoiska, z tego co pamiętam byly chyba trzy rzuty za 10zł i zbił wszystkie puszki przy drugim strzale, takze tak srednio sie z Tobą zgodzę.
  • Odpowiedz