Wpis z mikrobloga

im dalej jestem w Odysei tym więcej lokacji widzę które "pożyczył" sobie returning :D

Czwarta wysepka w II rozdziale, Adramos bodajże. No to jest wyspa Etlu w Returnie. Jeden do jednego. Tylko w osadzie zamiast paladynów do wyrżnięcia są jacyś wieśniacy i najemnicy (których się nie wybija :D). I jest mała łajba piratów, którego nie ma w Tardingu.

Kopalnia w której trzeba pozbierać 10 skrzynek rudy wydobytej przez kopaczy i schowanej tam podczas ucieczki - no w Tardingu to jest kopalnia nad mostem w GD, tam gdzie płomień eligora i sfera ciemności. Ino wchodzimy od niej od tyłu - w Odysei lokację startujemy od miejsca gdzie w Returnie ją kończymy (walka z bossem szkieletów broniącym sfery do krzyża żywiołów). Albo to w Returnie wchodzimy od tyłu w takim razie? No właśnie :D

Ciekawe ile jeszcze takich lokacji się powtórzy. I czy ten przychlast Likier nie wdupi do New Balance jakiejś Tamory. Chociaż nie, na Tamorze się dużo dzieje i fajnie się nią robiło - a on woli wszędzie #!$%@?ć szkielety 10 000 życia i się człowieku męcz. 5 godzin biegania i walczenia, zero zadań czy NPC do pogadania.

#gothic #returning #odyseja
  • 4
@Antorus: Ostatnio gram sobie, i wchodzę do Fortu Azgan. No i przygrywa sobie tam naprawdę fajny soundtrack w tej lokacji. No więc postanowiłem go znaleźć, bo naprawdę mi się spodobał, myślę sobie "czyżby twórcy returna sami stworzyli tak dobry utwór?" No i co się okazało, że jednak nie, bo to soundtrack #!$%@? z Dark Sagi xDDDDDDDDDDDD
Ten mod to jest zlepek 20-30 modyfikacji w jedno wielkie gooowno, byle tylko wypchać go
bary94pl - @Antorus: Ostatnio gram sobie, i wchodzę do Fortu Azgan. No i przygrywa so...
@bary94pl: bo to mod czysto gameplayowy jest, fabuły tam równie dobrze mogło by nie być jak w gierce typu Doom czy Quake. Te gry miały fabułę dosłownie na zasadzie "masz tu giwerę i idź zabijać potwory" a i tak się w nie super gra.

Fajnie by było jakby zrobili tego typu moda, który nie był by taki długi i nie obejmował takiej ilości bieganiny po 50 różnych lokacjach, głównie podebranych z