Wpis z mikrobloga

Jeżeli w sprawie odżywiania, czerwonego mięsa, cholesterolu, olejów roślinnych czy cukru byliśmy przez ponad 5 dekad okłamywani, a z trudem się teraz wszystko prostuje, to w jakich jeszcze kwestiach naukowcy nas okłamują?

Jeżeli przez ostatnie 2 lata byliśmy okłamywani w kwestii szczepień, maseczek, lockdownów to gdzie jesteśmy teraz robieni na szaro?
#koronawirus #mikrokoksy #mirkokoksy
dziadeq - Jeżeli w sprawie odżywiania, czerwonego mięsa, cholesterolu, olejów roślinn...

źródło: comment_1669648819JeMhhM0x160ZnFL5Xt8oDJ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@dziadeq: Czysto lokalnie w naszym polskim #!$%@? jeszcze wykorzystuje się wysmiewanie Zięby po to odwrócić uwagę od witaminy C i D. Co udało się skutecznie. Wspomnisz o wit C lub D i z miejsca nazywany jesteś Ziębowcem, tak jakby na świecie był tylko 1 człowiek poruszający ten temat.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Eksperymentowałem kilka lat z różnymi dietami ale prawdziwy przełom zaliczyłem dopiero jak zacząłem jeść surowe jajka, mleko i surowe mięso/podroby. To są najbardziej odżywcze produktu jakie istnieją a gotowanie niszczy ich większość korzystnych własności: redukuję liczbę witamin, enzymów, dobrych bakterii, denaturuje białka itd. W stanie surowym wpływają na organizm zupełnie inaczej i to jest natychmiastowo odczuwalne przy jedzeniu w ten sposób. Jak ciekawi cię szersze omówienie tematu to polecam
  • Odpowiedz
Wspomnisz o wit C lub D i z miejsca nazywany jesteś Ziębowcem, tak jakby na świecie był tylko 1 człowiek poruszający ten temat.


@Bigbluee:
Co? Co ty #!$%@?? xD Pójdziesz do jakiegokolwiek lekarza, to ci powie, żebyś suplementował witaminę D. Wymyśliłeś problem i dorabiasz do niego ideologię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziadeq: chuopie nie masz pojęcia, i ja też zresztą, praktycznie we wszystkim i to tak dosłownie, już zyjemy w matrixie ale niewiele osób go widzi. No ale ja jestem tylko szurem więc nie będę przynudzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tyrytyty: To prawda. Mi też brakuje jakiegoś tagu w klimatach alt-right/dissident right, może by to można jakoś połączyć bo w praktyce to i tak są mocno zbliżone treści i łatwiej taki rozkręcić, chociaż no pewnie apolityczny byłby lepszy gdyby się udało.
  • Odpowiedz
- cała medycyna

- genetyka/darwinizm

- w kwestii odżywiania wiele rzeczy ale najważniejsza to gotowanie jedzenia

- teoria zarazków i dobre szcz***onki

- bezpieczeństwo promieniowania niejonizującego

- życie powstało tylko raz
  • Odpowiedz
@Bigbluee w jakimś podczascie kryminalnym był wujek-lekarz, który leczył raka i stwardnienie rozsiane witaminami, a jego syn tak samo tyle, że on nie miał studiów, także takich ludzie jest dużo
  • Odpowiedz
Mógłbyś wyjaśnić?


@vrim: Nie wiem w sumie o co pytasz, każdy z tych punktów to bardzo obszerny temat. Ogólnie to będzie już około dekady jak interesuje się zdrowiem, opiniami z głównego nurtu ale również rewizjonizmem biologicznym, medycyną alternatywną itd. Głównie czytam i słucham różnych ludzi mądrzejszych od siebie, tyle że reprezentujących najróżniejsze punkty widzenia i zwyczajnie doszedłem do wniosku że w każdej z tej kwestii oficjalna wersja ma bardzo niewiele
  • Odpowiedz