Wpis z mikrobloga

@gyroscope: Zacząłem to oglądać i wyłączyłem. Za dużo nerwów mnie to kosztuje, bo większość tych aut by spokojnie to przejechała, szczególnie suvów - BO NIE TRZEBA Z---------Ć. Tam są dwie stopy wody - 60 cm. Przez to bez awarii na spokojnie przjedzie każdy większy SUV.

Ale jak się z--------a to woda zalewa filtr powietrza i kaplica.
  • Odpowiedz
@srgs nie wiedziałem że taki przejazd ma swoje nazewnictwo i dzięki za sprostowanie. Tylko gdzie ten instynkt samozachowawczy. Jest tam słupek pokazujący aktualną głębokość okresowo pojawia się znak zakazujący przejazdu a ludzie jak zahipnotyzowani pakują się nawet gdy poziom wody jest tak wysoki że zamienia ich samochody w dryfujące amfibie. Oglądałem kiedyś ten kanał i nawet na niskim poziomie trafiają się inteligenci co wjeżdżają na pełnej przez co silnik zasysa wodę
  • Odpowiedz
Dobra widzę na wykopie klasycznie. Nikt z was się nigdy nie popełnił żadnego błędu, każdy jest najmądrzejszy na świecie, ma idealny refleks, a wszyscy inni to idioci, debile i niech się zabijają xD
  • Odpowiedz
@SerTrapistow: jak widzisz ostrzeżeniu o napięciu elektrycznym to dźgasz widelcem gniazdko żeby sprawdzić na pewno?


@tigga: tak tak, bo celowe wsadzanie widelca do gniazdka to to samo co zagapienie się, uwielbiam jak ktoś nie ma argumentów więc wymyśla niepasujące, bezsensowne porównanie xD
  • Odpowiedz
@SerTrapistow zagapienie się XDDDDD


@Demoman: no tak, bo kilkaset aut wjechało tam specjalnie? Może jednak problem jest w oznaczeniu drogi skoro tyle aut się tam topi? Ale lepiej patrzeć jak się ludzie zabijają i tracą cieżko zarobione pieniądze bo haha głupek nie zauważył znaku. Ale śmieszne.
  • Odpowiedz
@SerTrapistow problem jest w użytkownikach tych samochodów. Nawet jakbyś nastawiał znaków świecących jak neon nad burdelem co pół metra a na końcu szlaban który da się bokiem objechać to na 101% by trafiali się mądrzejsi którzy by przejeżdżali. Sam fakt że wjeżdżają tam w tak głęboką wodę że samochód zaczyna dryfować mając słupek określający głębokość przed oczami świadczy o niskiej inteligencji. A skoro według Ciebie to zagapienie się to lepiej dla
  • Odpowiedz