Wpis z mikrobloga

@przegrywer: grałem na ps3 grałem na pc potem na kolejnym pc i na kolejnym pc. za mało graczy gra już. Ledwie kilka pokoi można znaleźć i jeszcze fake pokoje i boty i wszechoobecne cheaty. Przejadł mi się bardzo, bf1 też mi się już powoli przejada a bf5 nie jest dla mnie, źle mi się grało.
@SR11: Dzięki, boli trochę bo mam neta z limitem.
na pc potem na kolejnym pc i na kolejnym pc. za mało graczy gra już. Ledwie kilka pokoi można znaleźć i jeszcze fake pokoje i boty i wszechoobecne cheaty.


@Uuroboros: Jak chcesz pograć w coś nowszego to polecam BF V zamiast BF 2042. Ogólnie BF 2042 zmienił się w ten sposób, że poprawiono mapy, bronie, od początku przyszłego roku ma wrócić mniej więcej klasyczny podział klas (specjaliści zostaną dopasowani do klasy
@Uuroboros: Jak chcesz pograć w coś nowszego to polecam BF V zamiast BF 2042. Ogólnie BF 2042 zmienił się w ten sposób, że poprawiono mapy, bronie, od początku przyszłego roku ma wrócić mniej więcej klasyczny podział klas (specjaliści zostaną dopasowani do klasy szturmowiec/medyk/zwiadowca/wsparcie), zostały dodane nowe mapy, w tym najnowsza w Szwecji, która jest dosyć Battlefieldowa, jednak nie da się moim zdaniem do końca naprawić tej gry i jest ona najsłabsza
@Uuroboros: Jezu, jakbym wiedział, że tak będziesz bóldupił o to jedno zdanie, to bym już doczytał komentarze do końca, mimo że robiłem to w przerwie od pracy xD w komentarzu inicjującym wątek napisałeś "Grałem w bf1 już tak długo że aż trochę rzygam, chciałoby się wreszcie pograć w coś nowszego", nie wspominając wówczas o BF V. Zadajesz pytanie o najnowszą część serii BF, bo nie chcesz wydać hajsu na darmo w
@Wisbor: Może masz stres w pracy może mój komentarz faktycznie tak brzmi, nie chciałem żeby to było agresywne, . Niemniej jednak dla mnie smutne jest to że ktoś przestaje czytać w połowie komentarza bo zrozumiałbym jakbyś go nie przeczytał ale ty go zacytowałeś. Nie napisałem że twoja rada jest nic nie warta, tylko podkreśliłem że bf5 to jest gra której nie ścierpiałem to zbyt bardzo moim zdaniem było call of duty