Wpis z mikrobloga

Często tak, chodz nie zawsze. Dzisiaj trafiłem na pustostan do zula co pijany śmiesznie łbem #!$%@? o kafelki zakrwawiony cały to przyjechała policja i ziomki śmieszne i nam pomogli go przenieść na nosze


@SayNoToPrzegryw: Od kogo mieliście zgłoszenie?
Swoją drogą fajnie, że żule mają najwyższy priorytet w dostępie do służby zdrowia, aż chce się płacić składki.

@instalacja: Racja, przepraszam. Nagrywanie głosowe robi swoje. Uwierz mi, ze wezwania do nich owszem są, ale traktuje się ich gorzej niż robaki, niczym śmiecie. Poza tym nie płaci się składek na pogotowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: Luz.
Ciekawi mnie kto dzwonił, bo to by znaczyło, że ktoś z nim tam był. Zakładam, że tylko inny żul mógłby być zainteresowany takim towarzystwem. Musiałby mieć telefon, a więc i ładować go od czasu do czasu.

traktuje się ich gorzej niż robaki, niczym śmiecie.

Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nie płaci się składek na pogotowie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@instalacja: No za darmo nie. Na NFZ się płaci, a nie bezpośrednio na pogo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym ludzie się nie słuchali i wzywali. Np #!$%@? mac baba 90 lat od 21szej godziny objawy to czeka do 4tej oczywiście, aby zadzwonic, bo po co XD Leków tez nie bierze, bo się skończyły i aaa #!$%@? tam yolo. Duszności na tle astmatycznym