Wpis z mikrobloga

Może ktoś się pośmieje razem ze mną z #logikarozowychpaskow... Nie tak dawno temu na USG ciążowym wyszło, że będzie dziewczynka. Badanie musiałam powtórzyć, bo lekarz nie zmierzył wszystkich parametrów i mój prowadzący zarządził powtórkę. Podczas drugiego badania najpierw usłyszałam dziewczynka, by po chwili usłyszeć, że jednak chłopiec, bo pod innym kątem udało się dokładniej sprawdzić płeć.

Przez miesiąc moja teściowa czuła się "wreszcie babcią" (bo samych ma wnuków, byłaby to pierwsza wnuczka), a jak powiedzieliśmy że będzoe kolejny wnuk to temat jak nożem ucięty i skończyło się babciowanie.

Niech mi ktoś ten ewenement wyjaśni, proszę,bo robi mi powtórkę z pierwszej ciąży, gdzie najpierw przez pół roku foch o płeć, a potem chciała mi na porodówkę wbijać xD


#ciaza #rozowepaski
  • 186
  • Odpowiedz
ma się pęd do posiadania córki


@moll: Pęd mam, a jakże, niestety rozsądek zwyciężył. Córki brak, nie ma z kim sie malować, przebierać, gotować, czesać, no dupa...
Daj spokój, o teściowej to ja co jakiś czas pisze rozdziały na wykopie.
  • Odpowiedz
@moll: A i tak nigdy nie będą docenione. Moja mama może sobie na takie teksty pozwolić bo nie ma syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arinkao Powinien być jakiś dedykowany tag na takie historyjki
  • Odpowiedz
  • 1
@moll Bez wdawanie w rozkminę, olej teściową i jej "uczucia". To wasze dziecko, chyba że to ona wasze bomble przewija, tuli i karmi..
W dupie miej co ona myśli, dostaniesz laurkę jak jednak to będzie córka? XD Po co ci jej blask?
  • Odpowiedz
@Sandrinia: darmowa pomoc domowa, póki nie wyprowadzi się z domu, a na starość darmowa opiekunka i pielęgniarka.

Dlatego nazwałam je "potencjalnymi"
  • Odpowiedz
Moja teściowa (z którą raczej nie utrzymujemy z partnerem bliskich kontaktów) stwierdziła kiedyś, że matką jest się dopiero jak się urodzi córkę ( _) bo syn zakłada rodzinę i tyle pożytku a córka zostaje i zawsze z mamusią jest blisko. Jej teorie są tak porażająco głupie, że syn się dystansuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BaKaZa: jak raz się uparła zmienić pieluchę, to tydzień wysypkę u małego leczyłam, bo nawet go wytrzeć nie umiała. Do tego pampers zapięty z przodu za siebie... Ale ona wszystko wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona tylko deklaruje ile to nie pomoże, a guzik zrobiła, jeszcze mniej wie

Wiesz, nie chodzi o blask, tylko o to, że robi kwas. Wystarczyło by mi życie bez tego kwasu cyklicznie
  • Odpowiedz
@moll:

pampers zapięty z przodu za siebie... Ale ona wszystko wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo Ty nie rozumiesz, ona jak miała dzieci to miała prawdziwe pieluchy a nie to co teraz, pójście na łatwiznę!!1!!1!oneone1
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Jako worek treningowy. Mężczyźni sa wobec siebie lojalni wiec kiszka z dręczeniem syna, zamknie się w sobie, jeszcze ojciec i koledzy go obronią.
A Kopciuch? Kopciuch posprząta, zakupy przyniesie, jest emocjonalny w dodatku nie umie tak manipulować jak stara wiedźma wiec można z kopciucha krew wysysać i rzucać wilkom na pożarcie. Bajek nie oglądałaś? Popatrz jak wygląda traktowanie córek w islamie, u nas tylko trochę lepiej bo wstyd byłoby sie
  • Odpowiedz