Wpis z mikrobloga

Uszanowanie perfumoweMirki,
Dopiero startuje z zapachami noi zasięgnąłbym opini wtajemniczonej społeczności XD.
Na 1 strzał poszedł Davidoff Cool Water Intense EDP - #!$%@? go już chyba 6 miesiąc do biura/po pakerni/na codzień itd noi jest git, jednakże ostatnio przeczytałem, że to nie jest zapach na zime +i też mi się zaczyna kończyć więc trzeba ogarnąć coś nowego.
Noi teraz co tam jest git na zime? + w grudniu kroi mi się oficjalna wieczorowa korpoimpreza - co dobrze siedzi do garnituru i alko XD? Coś tam przecyztałem, że perfumy w zależności pod wiek użytkownika też można dobierać, więc 27level.
I ostatnia kwestia, już nie zapachowa a inflacyjna XD - jak w maju 75ml tego cool watera było za 82PLN, a teraz #!$%@? 118 po promce z 254 to to BF scam czy rynek perfumkowy żyje w jakiejś #!$%@? bańce inflacyjnej XD?
Poratujecie świeżaka Mirki( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#perfumy
  • 11
@mirek_normik123: Cool water intense to jak najbardziej zapach na zimę, jest mocno ambrowy i słodki a parametry ma conajmniej bardzo dobre więc nawet przy ujemnych temperaturach będzie dobrze dawał. Rzekłbym, że bardziej się nadaje na zimę niż na ciężkie upały. A co do ceny to wszystko z drobnymi wyjątkami wzrosło, cool water akurat jeszcze względnie trzyma cenę.