Wpis z mikrobloga

@ISeeDeadShitcoins: https://www.visualcapitalist.com/how-does-the-bill-and-melinda-gates-foundation-invest-its-money/
tutaj masz pokazane w co fundacja zainwestowała hajs.
Smród wokół niej wiąże się z tym w jakie firmy inwestują. Nie chce mi się teraz tego dokładnie szukać bo wiem, że i tak tego nie ogarniesz bo już wpadłeś w swój szał. Ale niestety Gates nie jest taki kryształowy jak ci się wydaje.
@ISeeDeadShitcoins: pokazałem ci linka, który potwierdza to co napisałem. To ci się nie podoba.
wyśle ci linka gdzie melinda mówi, że się z nim rozwiodła bo latał na wyspę epstaina i dla niej same kontakty z tymi ludźmi są obrzydliwe to powiesz, że deep fake.
Więc może ty podeślij jakiegoś linka gdzie piszą, że fundacja dostaje hajs i ten hajs rozdaje (a nie tak jak ja piszę) albo jakieś wytłumaczenie dlaczego
Użyj sobie prymitywie


@ISeeDeadShitcoins: gdzie ja cię obraziłem? ty nie potrafisz prowadzić dyskusji. I w sumie to już dawno zauważyłem, że część ludzi specjalnie się z tobą w takie wdaje, tylko żebyś się jeszcze bardziej nakręcał.


ja napisałem, że z tego co pamiętam dostają assety a nie gotówkę. Zresztą to bez różnicy czy dostają hajs i potem kupują za to akcje czy od razu akcje. Wychodzi na jedno. Zwłaszcza, że 50%