Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
załóżmy, że niewiele brakuje ci do 35lvl.. palisz fajki od 10 lat ale nigdy nie zapaliłeś przy mamie 70lvl. Mama blisko 70lvl, w dobrej kondycji.

Jestem pewien, że coś podejrzewa, ale nic nie mówi. Macie zaplanowany dłuższy wspólny wypad na wakacje.. Przyznawać się do palenia? Jarać ukradkiem? XD
co myślicie?.. #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@typ_ze_wsi: wyhoduj jaja, zapal przy niej ani na chwilę nie przerywając kontaktu wzrokowego, dmuchnij jej w twarz dymem, zgaś peta na obrusie, wstań i wyjdź bez słowa. ALBO wykorzystaj ten wyjazd i rzuć ten syf, polecam desmoxan.
  • Odpowiedz
@typ_ze_wsi
- Mamo, pale już 10 lat. Przepraszam że Cię okłamywałem.
- Wiedziałam draniu. Cały czas się domyślałam a ojciec nie chciał mi uwierzyć. Stary!! Dawaj stówę. Przegrałeś zakład ;)
  • Odpowiedz
@wicherq: i tak i nie. k---i zaraz po szlugu ale jak ktoś w domu nie pali to szybko idzie się wywietrzyć. wiem co mówię bo nie palę tego syfu i mnie strasznie drażni ten smród więc jestem na niego wyczulony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@typ_ze_wsi: do wszystkich którzy się dziwią dlaczego ktoś ukrywa że pali, może nie chce słuchać p---------a na temat palenia XD też nie palę przy rodzicach, bo wiem że im by to przeszkadzało. Tak to nie muszę słuchać narzekania a nie jestem tak uzależniony żeby nie być w stanie wytrzymać bez fajki kilku godzin czy dni
  • Odpowiedz