Wpis z mikrobloga

W meczu z Argentyna powinniśmy grać jak o życie, jeździć na dupach i walczyć o każdą piłkę. Lubię sobie pogdybać i popatrzeć co by było, gdyby... Jezeli udałoby się grupę wygrać to trafiamy na Danię, która nie prezentuje się już tak rewelacyjnie. Może nawet nie będzie to Dania tylko Australia. Później w ewentualnym ćwierćfinale mijamy największe potęgi (Brazylię,Hiszpanię). Najmocniejsze z tej strony drabinki są reprezentację Anglii i Holandii. Przy wyjściu z drugiego miejsca trafiamy na Francję i prawdopodobnie żegnamy się z turniejem.
Wiem, że dalej jest bardziej prawodpodobne to, że nie wyjdziemy z grupy, ale nie mogę się oprzeć, żeby nie popatrzeć jak może to wyglądać :D
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 16
@erni13: przecież to czyste fantazje xD wiem, że to się może skończyć tym, że w środę pojedziemy do domu. Po prostu popatrzylem na drabinkę przy wyjściu z 1. Miejsca i jest dość korzystna, bo nie ma najmocniejszych drużyn
Mordo ale ty widziałeś, że Arabia Saudyjska warta tyle co raków Częstochowa nas #!$%@? przez 90% meczu i gdyby nie nasz bramkarz to praktycznie byśmy się żegnali z turniejem? XD


@erni13: co ty #!$%@? człowieku? chyba inny mecz oglądaliśmy bo jedyną #!$%@?ą drużyną była właśnie Arabia. Oni nawet jednej porządnej akcji nie mieli przecież xD
Wiem, że dalej jest bardziej prawodpodobne to, że nie wyjdziemy z grupy, ale nie mogę się oprzeć, żeby nie popatrzeć jak może to wyglądać :D


@enjoy10: Przecież prawdopodobieństwo wyjścia z grupy jest wyższe i mamy duże szanse ;d

Arabia Saudyjska warta tyle co raków Częstochowa nas #!$%@? przez 90% mecz


@erni13: i z tym Rakowem wygraliśmy 2:0 a ten sam Raków wygrał z Argentyną 2:1
nas #!$%@?


@erni13: mieliśmy 1.56 xG przy 1.73 xG Arabii (której karny i dobitka miały wartość 0.98 xG, więc realnie mieli jakieś 0.7 xG). Wygrywaliśmy każdy pojedynek fizyczny, wyglądali jakby czołg w nich wjechał. Zamknęliśmy dostęp do bramki pozwalając tylko na oddanie kilku strzałów rozpaczy + może ze dwa razy się przedarli i zrobili wiatr. Jasne, na argentynę nie wsytarczy, bo messi jeszcze umie w gałę charatać na top poziomie, ale