Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Kto się nie jebnął nigdy z minusem w zadaniu niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakbym miał liczyć coś na tablicy przed kamerami to bym w 2 + 2 się pomylił trzy razy.

(pamiętam jak pół egzaminu się głowiłem dlaczego mam więcej reagentu po reakcji niż na początku XD - gdzieś na drugim roku technologii chemicznej)
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow: dokładnie xD przeciętny uczeń od małego ma stres, czy właśnie nie będzie jakiejś niezapowiedzianej kartkówki z dupy, albo - co gorsza - czy nie pójdzie do odpowiedzi, gdzie ma właśnie z takiej łapanki stać i odpowiadać przed całą klasą xD masz problemy z takimi publicznymi występami? stres powoduje, że zapominasz nawet jak masz na imię, a co dopiero jaka rzeka płynie w Opolu? No to masz problem, 1 i siadaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deykun: i to w sumie pokazuje jak niekompetentni ludzie pracują w TVP. Zamiast dobrej organizacji ,wymyślenia atrakcyjnej formy dla dzieci i jakiejś kontroli merytorycznej wypuszczanych treści poprostu "jakoś to będzie Yanusz, czas i prezes nas goni". Jak ludzie tam byli obsrani na planie i zestresowani to TVP odpowiada za taki klimat pracy. Te babki nie są temu winne.
  • Odpowiedz
na spontanie pierwszy raz przed kamerą robili i chyba nawet nie dostawali za to niesamowitych hajsów


@Deykun: Ktoś im przystawiał pistolet do głowy, żeby brali w tym udział? Samokrytyczny nauczyciel to oksymoron. Nauczyciele nawet z rodzicami, którzy przewyższają ich wiedzą i wykształceniem rozmawiają jak z dziećmi.
  • Odpowiedz
generalizujesz


@Deykun: Generalizowanie nie jest złe, ponieważ pozwala zauważyć i analizować ogólne trendy i tendencje. Bardziej martwiłbym się, dlaczego Ty tak się tym przejmujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie śmiałbym nikogo atakować personalnie, natomiast z WŁASNYCH doświadczeń mogę taki wniosek wysnuć. Mówię to jako uczeń, partner, przyjaciel i znajomy osób wykonujących zawód nauczyciela. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz