Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek Depresja + nerwica. Dół był masakryczny nadal i myśli s, bardziej takie chodzące zombie. Teraz biorę sertralinę, na którą narzekałeś i na mnie z kolei działa, więc może tobie przypasuje coś jeszcze innego.
  • Odpowiedz
Jestem na 15mg escitalopramu, ale to jest gówno; apatia, momentalne lęki(czy tam niepokój), brak libido, ciągła senność. Ten antydepresant zwarzywił mnie mocno, czuje się jak pusta skorupa. Mam nadzieję że do trzech tygodni się poprawi ( ͡° ʖ̯ ͡°).


@SaintWykopek: miałem podobnie po sertralinie, apatia, senność i lęki, a później ataki paniki, po zmianie na wenlafaksynę było dużo lepiej, trzymaj się ()
  • Odpowiedz
@SaintWykopek lecę na dyszce i jest spoko, dłużej na pewno niż rok. Z początku efekt uboczny to takie uczucie kluski w gardle. Poza tym stan przygnębienia zniknął, w pracy zazwyczaj noszę banana i sobie podśpiewuję.
Dla mnie spoko, ale należy brać systematycznie i nie odstawiać nagle. Lekarza poprosiłem telefonicznie o receptę, powiedziałem, że już sobie biorę, bo podbieram żonie, a on mi po prostu wystawił stałą receptę.
  • Odpowiedz