Wpis z mikrobloga

Jestem na 15mg escitalopramu, ale to jest gówno; apatia, momentalne lęki(czy tam niepokój), brak libido, ciągła senność. Ten antydepresant zwarzywił mnie mocno, czuje się jak pusta skorupa. Mam nadzieję że do trzech tygodni się poprawi ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#depresja #fobiaspoleczna #psychiatria #leki #ssri #escitalopram
SaintWykopek - Jestem na 15mg escitalopramu, ale to jest gówno; apatia, momentalne lę...

źródło: comment_1669498458a5berSAnQ3xMT8FgROv2kT.jpg

Pobierz
  • 26
@SaintWykopek: musisz przetrzymać pierwsze 4-6 tygodni brania escitalopramu. Po tym czasie powinny ustapić już wszystkie objawy uboczne.

No niestety, każda tableka ma objawy uboczne, nawet przeciwbólowa - trochę uszkadza żołądek i trochę niszczy watrobę. Ale coś za coś

Chłop niech stosuje się do zaleceń kolegi-szamana i niech nie odstawia leków. Co z tego, że 12 dni jak z przerwami? Od ostatniej przerwy licz ile dni bierzesz ciągle

A te lęki miną,
  • 1
@gimnazjumqqq @LordLookas @DarthRegis @Inphinitas Mimo złego samopoczucia, wciąż nie ma takiej tragedii jak przy sertralinie. Brałem najmniejszą dawkę, mimo tego ciało było w #!$%@? osłabione, skupienie się na czymkolwiek dawało ból głowy, chciałem położyć się na jakiejś trawie i odejść w wieczne ciemności. Ale lekarz twierdził że fajny lek i wielu pacjentom pomógł, wierząc w to brałem równe 6 tygodni, nigdy ku#wa więcej XD.
  • 0
jestem studentem medycyny i uczę się o lekach i psychiatrii XD


@gimnazjumqqq Będziesz Ratownikiem?, po studiach medycznych można pracować w aptece, na tym samym stanowisku jakdyby po magistrze na farmacetyce?. Ile procent na maturze z chemii?