Wpis z mikrobloga

Chciałbym zupełnie serio poznać opinię Wykopków na temat sytuacji znanego trola @Aryo - wstawił on na Twittera czy na coś tam innego, zdjęcie jadących na pace, ośnieżonych żołnierzy.

Oczywiście w komentarzach posypały się heheszki, klaskanie jajami i tego typu całe te, że HHAAHAHAaaa druga armia świata, Ruskie zamarzają, 2 wojna światowa albo i 1 XD ZAMARZNOOOOOM

Zaraz jednak napisał, że joke on them, bo to było zdjęcie Ukraińców i ' DEJ DEJ DEJ DEJ".

Już się nie śmiano z Rosjan, ale oczywiście okazało się, że " A, to nie. To ładnie sobie radzą ze śniegiem, morowe chłopy, co tam trochę zimno, Żełeński ogrzewa ich swym sercem a nad wszystkim czuwa Batko Bandera".

Do meritum:

Czemu wyście takie mądre inaczej są, że dokładnie TEN SAM OBRAZEK jak wam napisać "RU" to huhuuu a jak UA to "oj oj"?

Jak z tym memem - PL i JAPAN.

No czemu?

#ukraina
  • 16
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: właśnie widziałam to na tweeterze i śmiechłam. Wczoraj jak pisałam na wykopie że Ukraińcy też zamarzną tej zimy, to mi pisali że oni mają większe szanse, bo są lepiej uzbrojeni. Oczywiście mam nadzieję że jest to prawda, ale wiele osób zupelnie ślepo podchodzi do tematu. Może to i lepiej, bo przynajmniej wierzą w zwycięstwo nad rosją i nie będzie paniki i strachu wśród społeczeństwa
  • Odpowiedz