Wpis z mikrobloga

Mężczyźni poprostu nikogo nie obchodzą. W tym kraju możnaby wprowadzić obowiązkowe niewolnictwo dla mężczyzn ale poprostu nazwać je jakoś inaczej. np. roczne prace społeczne na rzecz i kobiet by to nie obchodziło bo ich to nie dotyczy a mężczyźni jeszcze by klaskali uszami bo "w końcu zrobią z Ciebie mężczyzne", "nie mogę się doczekać jak te #!$%@? w rurkach w końcu się czegoś nauczą", "przecież to tylko rok", "prawdziwy mężczyzna to powinien to i tamto", "przecież to dotyczy tylko 15k osób" itd. A jakby wprowadzili obowiązkowy miesiąc bycia np. pielęgniarką albo pomocą kuchenną dla kobiet to byśmy widzieli znowu protesty jak na #pieklokobiet albo większe. To jest największy cuckoldstan w europie. Przykro się patrzy że ta płeć jest tak słaba i tępa.
#przegryw #niepopularnaopinia #pieklomezczyzn #wojsko #takaprawda
  • 9
  • Odpowiedz
W tym kraju możnaby wprowadzić obowiązkowe niewolnictwo dla mężczyzn ale poprostu nazwać je jakoś inaczej


@423frewq4f23: np podatek bykowy 50% tylko dla mężczyzn, który będzie szedł na fundusz samotnych madek z b0mbelkami. Chady se poradzą, po prostu nie będą pracować, a każdy będzie utrzymywany przez kilka p0lek, tak jak to jest u np. lwów.

Natura
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: spójrz na rosję jak tamte baby traktują facetów. Obserwuje ich przez całą wojnę. Ja wiem ruskie kanalie i trzeba ich nienawidzić ale prawda jest taka, że nasze też by tak robiły, jakby tylko to przyniosło dla nich jakąś korzyść.
#wojna #ukraina #rosja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@423frewq4f23: Piszesz, że mężczyźni nikogo nie obchodzą a sam wyzywasz od słabych i tępych. Obecna sytuacja jest godna pożałowania ale można to naprawić, wszystko tak czy inaczej zależy od mężczyzn. Matriarchat nie istnieje bez męskiej zgody i aktywnego w nim udziału.
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: spójrz na rosję jak tamte baby traktują facetów. Obserwuje ich przez całą wojnę. Ja wiem ruskie kanalie i trzeba ich nienawidzić ale prawda jest taka, że nasze też by tak robiły, jakby tylko to przyniosło dla nich jakąś korzyść.


@kwaz1: uważam podobnie. Wiadomo że szkoda wszystkich ukraińców bo to głównie oni giną i cywile i poborowi w bezsensownej wojnie, jednak jakiekolwiek zwrócenie uwagi na problem zmobilizowanych rosjan którzy nic
  • Odpowiedz
No to zobaczymy jak niedługo wykopki będą protestować przeciwko obowiązkowemu poborowi.


@423frewq4f23: gówno by zrobili, zostali by tak samo spacyfikowani jak spacyfikowali każdego kto miał inne zdanie niż rząd. Zresztą zobaczymy w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
@kwaz1:

spójrz na rosję jak tamte baby traktują facetów. Obserwuje ich przez całą wojnę. Ja wiem ruskie kanalie i trzeba ich nienawidzić ale prawda jest taka, że nasze też by tak robiły, jakby tylko to przyniosło dla nich jakąś korzyść.


Aż mi się przypomniało jak rosyjskie wojsko wynajęło rosyjską juleczkę do wręczania powołań do wojska, dzięki czemu rosyjskie przegrywy chętniej otwierały drzwi, a tu zonk. Brutalna realia świata, żyjemy w piekle
  • Odpowiedz