Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest sens zakładać Tindera/Badoo jeśli nie mam wyrzeźbionych mięśni? Zakładając, że wzrost jest dobry, twarz dobra, styl dobry, gadka dobra itp...
Jednym słowem czy brak siłowni (w tym momencie) nie dyskwalifikuje, jeśli reszta jest dobra? Jestem chudzielcem (185/77) i może trzeba by chociaż nabrać masy?
Może sytuacja jest inna z perspektywy związku, a inna z perspektywy #fwb lub #ons. Ciekawią mnie wszystkie te perspektywy...
Z góry dzięki za odpowiedzi.

#tinder #badoo #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #kiciochpyta #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6381d5414bf3873cacec5fb5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Siłownia tak naprawdę jest do zwiększenia samooceny, jeśli potrzebujesz takiego boosta warto chodzić poza tym super jest dbać o swoje ciało. Sam nie mam masy, raczej jestem atletycznej budowy i muszę ghostować laski, bo czasem zapominam, że w któryś dzień się z jakąś umówiłem.
Załóż konto na parę dni, wtedy masz najlepszy starter boost do wyświetlania się różowym na telefonach. Laski patrzą na mordę i ubiór niż na obwód łapy.