Wpis z mikrobloga

Rosjanie po mobilizacji. Brak porządnych zimowych mundurów. Jazda na pace otwartej ciężarówki podczas opadów śniegu. Jakieś zardzewiałe pochodne Ak-47 ze zwykłymi mechanicznymi przyrządami. Większość z nich zamarznie przed pierwszym kontaktem z wrogiem. Ale widocznie jest to poświęcenie na które Putin jest gotów. Druga armia świata bez zimowego umundurowania. Rosyjska armia nie przetrwa tej zimy.

#ukraina
Koniasz - Rosjanie po mobilizacji. Brak porządnych zimowych mundurów. Jazda na pace o...
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Utewolux: @Laukaer: to podajcie chociaż jeden powód dla którego puchatek miałby nie dozbrajać Rusków w wojnie która godzi w interesy zachodu?

@MilionoweMultikonto: puchatek ma w dupie Rusków, a z Zachodem istnieje na zasadzie symbiozy. Dla nich upadek Rosji to akurat okazja do przejęcia rynku.
Niektórzy z was pewnie już wiedzą ale na nagraniu są Ukraińcy a nie Rosjanie. Zastanówcie się czy tak w waszej głowie wygląda strona Ukraińska. Nie oceniajcie jak wygląda całokształt sił zbrojnych i tego jak wygląda ta wojna na podstawie filmików które trafiają na wykop, twitter i inne tego typu strony. Bo jesteście celem dezinformacji z obu stron konfliktu. Obie strony kreują własną rzeczywistość tego jak wygląda ta wojna. Rosja prowadzi własną propagandę
Koniasz piszący niepochlebnie o rosji, aż nie mogłem uwierzyć. Ale widzę, że to chyba jednak Ukraińcy na pace, więc wszystko po staremu.


@puszkapandory: Wielokrotnie pisałem niepochlebnie o Rosji. Ale też pisałem niepochlebnie o Ukrainie więc to czyni ze mnie ruską onuce. Od 2014 kibicuje tej samej stronie. I łatwo sprawdzić która to strona. No chyba że jestem tak dobrym ruskim agentem że już od 8 lat przygotowywałem się do tej roli
Od 2014 kibicuje tej samej stronie. I łatwo sprawdzić która to strona.


@Koniasz: a na na czym polega bycie ruską onucą?Jeżeli w przestrzeni publicznej jakkolwiek wpasowujesz się w propagandę Putina a to świadomie lub nie działasz na korzyść Putina, a tym samym możesz dobiegać się wynagrodzenia za swoją pracę dla Putina.
@Koniasz skąd wniosek, że to niby rosjanie? Piosenka jest po ukraińsku, a broń jest owinięta żółtą, a nie czerwoną czy pomarańczowo-czarna tasma