Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakoś dużego dola mam dzisiaj. I tak bez sensu to pisać ale nie mam gdzie indziej.

Dołuje mnie to że nie mam zycia i że jest już za późno na szczęście. 30 kilka lat. I widzę jak człowiek się staje gorszy. Nie jestem już taki pewny siebie, taki wygadany, bardziej zamknięty w sobie. Nie mam od paru lat znajomych. Z kobietami też nie wyszło nic na całe życie i ogólnie zawsze było to cholernie trudne aby z kimś się związać. Zawsze w relacjach czułem się że jestem nie wystarrczajcy że za mało brak docenienia tego kogo się ma itp. To teraz kiedy ja sam widzę że jestem gorszy to czuje że ponowna próba znalezienia kogos doprowadzi do jeszcze większej załamki. Kiedy ją na dziendobry jestem obecnie jako pewny siebie, zamknięty w sobie itd. Nigdy też nie byłem dusza towarzystwa ani nie miałem bajery.
Nie jestem gościem którego interesuje kariera czy jej rozwój. Nie zarabiam dużo. Nie mam swojego mieszkania itp. Sam z siebie jestem dumny z tego gdzie zaszedlem biorąc pod uwagę przez co musiałem przejść. To i tak ogromy sukces.
A kobiety im starsze tym mają większe wymagania pod względem materialnym. Że facet musi to czy tamto. A każda w dupie ma jakim kto jest czlowiekiem.
Życie to taka wegetacja bardziej bez żadnego powodu do uśmiechu.

#przemyslenia #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380c1e44bf3873cacec3e85
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania:
@Ssh1:
Pewnie! Po 30. na człowieka czeka wiele wrażeń, bóle pleców, problemy ze wzrokiem, ogólne niezadowolenie z tego, co się osiągnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, chyba najlepiej skupić się na sobie i nie oglądać się na oczekiwania bliskich i społeczeństwa. Jesli relacje postawi się za cel sam w sobie, bez troski i inwestowania w samego siebie, to łatwo zostać ich więźniem.
@svaraiz: znam ludzi w przeroznym wieku i potrafia niektorzy miec po 20kilka lat i wegetowac a znam ludzi ktorzy sa po 30stce, 40stce i biora z zycia garsciami. Wlasnie takie osoby przyciagaja inne ciekawe osoby
Zgadzam sie w 100%, najpierw trzeba postawic na siebie i nie opierac szczescia na posiadaniu zwiazku.
Ps. Nawet mam znajomych mezczyzn ktorzy maja wzrost ponizej tej dziwnej magicznej liczby 180 i sa w szczesliwych zwiazkach