Wpis z mikrobloga

Kontynuacja mojego poprzedniego wpisu

Spróbowalem zaprosić laske na studniówkę.
Powiedziała mi że idzie z koleżanką!!

Ja #!$%@? co za czasy. Kiedyś to ludzie byli lepsi, każdy wiedział ze na studniówkę idzie się w parach chłopak-dziewczyna. A teraz to co? XXI wiek #!$%@?. Ludzkość zamiast rozwijać się cofa. Pokolenia tiktoczka i fejsbuczka nic nie wnoszą do tego świata. Zamiast Star Treka przyszłośc będzie jak z Terminatora. TO JEST DRAMAT.

Ja #!$%@? x2. Podobierali uczniów do tańca z nauczycielami. Ponad połowa dziewczyn będzie tanczyc ze starymi chlopami (o ile nie babami) Najwieksza patologia jest jednak to ze sa "pary" chlopakow z nauczycielami!!
Szczęście w nieszczęściu ja zostałem dobrany do (dosc mlodej) nauczycielki. W przeciwnym wypadku nawet bym tam nie poszedł. Priorytetem powinno być dobieranie uczniów z uczennicami

Ale lewacka ta szkoła. Tak sie konczy wspieranie teczowej zarazy z zachodu i innych tego typu wynaturzeń.

Dodam tylko że nie jestem żadnym przegrywem i uważam sie za 8.5/10 bo zaraz ludzie spod tego tagu beda sie pruc.

Czyz nie ma juz kobiet takich jak dawniej??

Mam nadzieję że jeszcze kogoś uda mi się wyrwac Życzcie mi szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam osoby z poprzedniego wpisu które chcialy poznac rozwiniecie sytuacji


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #licbaza #krakow #studniowka #matura #4konserwy
  • 26
Mam 18 lat ale poglądy mocno konserwatywno-prawicowe. Według mnie chlop z chlopem lub baba z babą na studniówce to jest skandal.


@V3niVidiVici: według ciebie według twojej koleżanki nie ja parę lat temu byłem na ślubie gdzie koleżanka przyszła ze swoją kobietą i nikt nie komentował negatywnie a to było na podlasiu czyli jesteś bardziej zacofany niż polska b ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według mnie chlop z chlopem lub baba z babą na studniówce to jest skandal.


@V3niVidiVici: Dlaczego? Bo wiesz, zapomniałeś wytłumaczyć co jest dziwnego w tym, że osoba A wybiera sobie osobę B. Cofalibysmy sie, gdyby cos takiego bylo traktowane jako dziwactwo, to podejscie jest progresywne, akceptuje się nieszkodliwe i normalne wybory.