Wpis z mikrobloga

Kontynuacja mojego poprzedniego wpisu

Spróbowalem zaprosić laske na studniówkę.
Powiedziała mi że idzie z koleżanką!!

Ja #!$%@? co za czasy. Kiedyś to ludzie byli lepsi, każdy wiedział ze na studniówkę idzie się w parach chłopak-dziewczyna. A teraz to co? XXI wiek #!$%@?. Ludzkość zamiast rozwijać się cofa. Pokolenia tiktoczka i fejsbuczka nic nie wnoszą do tego świata. Zamiast Star Treka przyszłośc będzie jak z Terminatora. TO JEST DRAMAT.

Ja #!$%@? x2. Podobierali uczniów do tańca z nauczycielami. Ponad połowa dziewczyn będzie tanczyc ze starymi chlopami (o ile nie babami) Najwieksza patologia jest jednak to ze sa "pary" chlopakow z nauczycielami!!
Szczęście w nieszczęściu ja zostałem dobrany do (dosc mlodej) nauczycielki. W przeciwnym wypadku nawet bym tam nie poszedł. Priorytetem powinno być dobieranie uczniów z uczennicami

Ale lewacka ta szkoła. Tak sie konczy wspieranie teczowej zarazy z zachodu i innych tego typu wynaturzeń.

Dodam tylko że nie jestem żadnym przegrywem i uważam sie za 8.5/10 bo zaraz ludzie spod tego tagu beda sie pruc.

Czyz nie ma juz kobiet takich jak dawniej??

Mam nadzieję że jeszcze kogoś uda mi się wyrwac Życzcie mi szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam osoby z poprzedniego wpisu które chcialy poznac rozwiniecie sytuacji


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #licbaza #krakow #studniowka #matura #4konserwy
  • 26
@V3niVidiVici: niestety muszę ciebie rozczarować.

Nie jesteś 8,5/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lexico: niestety, obserwując poprzednie wpisy opa - trzeba Ci przyznać rację. wszyscy w tej ogólnej skali nie mają problemów oraz nie słyszą wymówki "idę z koleżanką", oraz nie czają się do niej przez prawie rok jak szpak na jeb... wiadomo co.

@V3niVidiVici - niestety, nie przybyłeś, nie zobaczyłeś, nie zwyciężyłeś. może następnym razem.
@lrllrlrr:
1) cały rok nie czaiłem się tylko przybywałem wraz z moją armią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

2) usłyszałem od niej ze umowily się juz dość dawno

3) > wszyscy w tej ogólnej skali nie mają problemów oraz nie słyszą wymówki "idę z koleżanką" - rozne sa przypadki

w jednym miales racje
@V3niVidiVici: xD
Laska Ci dała kosza i się zesrałeś.

Podobierali uczniów do tańca z nauczycielami. Ponad połowa dziewczyn będzie tanczyc ze starymi chlopami (o ile nie babami) Najwieksza patologia jest jednak to ze sa "pary" chlopakow z nauczycielami!!

No dobieranie uczniów do poloneza z nauczycielami to raczej norma, przynajmniej miałem tak jakieś 12 lat temu. Po prostu ktoś z klasy był wybierany do tańca z wychowawcą klasy.

Priorytetem powinno być dobieranie
@Wiesmin: żeby laska mogla dac mi kosza musielibyśmy najpierw byc razem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie chodziło mi zeby nauczyciele dobierali uczniów w pary, sam podbilem, sprobowalem, nie udało się - trudno. Po prostu uważam że uczniowie powinni miec pierwszeństwo wyboru a tak nie bylo
żeby laska mogla dac mi kosza musielibyśmy najpierw byc razem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@V3niVidiVici: To tak nie działa. Dać kosza oznacza, że nie zgodziła się na bycie razem.

Po prostu uważam że uczniowie powinni miec pierwszeństwo wyboru a tak nie bylo

Pomijając fakt, że uczeń może, najzwyczajniej w świecie, odmówić nauczycielowi, to macie łączony taniec?
W sensie, że nauczyciele i uczniowie tańczą razem, a nie, że