Wpis z mikrobloga

@Robinxon Jeśli ktoś zarzuca swoim piłkarzom że nie umieją wykonywać stałych fragmentów gry i on ich tego nie nauczy (przypominam że mowa o piłkarzach z których część gra w bardzo dobrych ligach europejskich) to w związku z wagą tych umiejętności (wykonywanie autów, różnych, wolnych...) stwierdzam że zastosowanie uogólnienia do nieumiejętności gry w piłkę jest uprawnione.

Aha. Nie czuję nienawiści do Czesia. Natomiast włos mi się na głowie jeży jak słyszę o mentalności
  • Odpowiedz
@kreanz odkleiło to tego Sebastiana. Na yt można obejrzeć całą wypowiedź. Skracanie jej w taki sposób to manipulacja.

Nie jestem w kościele CM ale nosz kurła bez przesady. Uwaga na tego typa bo albo jest głupi albo toksyczny na maksa.
  • Odpowiedz
@kreanz: Dlatego kibicuje przeciwnikom dzieki tej zalosnej reprezentacji i jeszcze bardziej zalosnego PZPN...

Obysmy dostali wyebane z arabia i argentyna. Tfu na tych wszystkich michniewiczow i innych stanowskich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Robinxon: "w piłkę grać nie nauczę" - gdzie tu jest coś o stałych fragmentach + czy selekcjoner reprezentacji nie ma właśnie największego wpływu na stałe fragmenty? XD
  • Odpowiedz
  • 2
@HumbugPL Mam podobnie im więcej tych wrzut tutaj na niego widzę tym jestem bardziej po jego stronie, a nie tych pseudodzienikarzyn co szukają taniej sensacji jak zwykle.
  • Odpowiedz
Ten gość coraz bardziej dowodzi, że do tej roboty się nie nadaje, jest tu z przypadku a wygrana że Szwecją to fuks ponad jego umiejętności.
  • Odpowiedz