Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@kreanz: Mówiłem i będę powtarzać że nasz mental polega na tym żeby jak najszybciej oddać piłkę do innego zawodnika i pozbyć się problemu. Nasza "kreatywność" polega na wybiciu piłki do przodu i nadzeji że Lewy jakoś resztę wykończy. Zero dryblingu, chęci stworzenia jakieś konkretnej akcji. Trochę presji ze strony przeciwnika == piłka do tyłu. My nie przyjechaliśmy nic tam ugrać. Przyjechaliśmy "przebiegać" te mecze i fajrant. Taka Ghana wczoraj potrafiła stawić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@kreanz: "nie jesteśmy narodem..." przecież to brzmi jakbyśmy byli jacyś upośledzeni i polskie geny uniemożliwiały wymienienie kilku celnych podań czy przeprowadzenie sprawnej kontry w grze z przeciętnym (albo słabszym) zespołem, nikt przecież nie oczekuje że w meczach z Argentyną czy Holandią piłeczka będzie chodzić, to jest jakieś next level rżnięcie głupa przez naszych kopaczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kreanz: no przecież jakbyśmy mieli jakichś szybkich wahadłowych z topowych lig np. Serie A, czy Premier League, którzy potrafią się zabrać z piłką z obrony i wyprowadzić na połowę przeciwnika, to może byśmy mogli grać po ziemi od tyłu. Ale w naszym przypadku to pełna zgoda z Wojtkiem, lepsza laga, bo bezpieczniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreanz: ja pierdółe jak tego słucham niech oni przegrają z Arabia i #!$%@?ć z kadry pajace.

Nawet jak piłkę przetransportujesz baranie do przodu to brak wam jaj na pressing
@kreanz: Co on #!$%@?, tam widać trener zrobił spustoszenie w głowach piłkarzy i wpoił im że tylko lagę potrafią grać xD Szczęsny - od lat gra na zachodzie, nie przypominam sobie żeby w Arsenalu, Romie czy Juventusie grał cały czas lagę do przodu tylko podawał do obrońców i rozgrywali; Cash - no gość nie ma nic wspólnego z polską myślą szkoleniową i wydaje mi się że w Anglii nie jest najważniejsze