Wpis z mikrobloga

nitro powinien mieć odebrane prawo jazdy na całe życie za stwarzanie zagrożenia na drodze, to raz.
on to chyba powinien #!$%@?ąć samobója, kupuje auto za milion, #!$%@? je po tygodniu, jedzie go kasjo, boxdel, #!$%@? 2 samochody, 2 razy #!$%@? dostał, afera z nikosiem.. aż trudno wszystko wymienić #famemma #nitrozyniak
Pobierz eurphie - nitro powinien mieć odebrane prawo jazdy na całe życie za stwarzanie zagroż...
źródło: comment_1669323385qqyvCl9erydu79Xn9DR0eP.jpg
  • 32
@adixv22 powiedz mi mój drogi w jaki sposób powstał lód na ul. Legnickiej we Wrocławiu, jednej z najbardziej ruchliwych w mieście, skoro przez cały dzień była dodatnia temperatura? xD
@shinX: a wiesz że idzie przymrozek w nocy, to po 1 po drugie nie masz prawa mówić czy tam był lód czy nie, dlaczego? Proste pytanie bo tego nie wiesz, a nitro nie ma po co w takiej sytuacji kłamać, bo nie rozwalił komuś auta tylko swoje, i to mu nie zwróci kasy za zderzak, a po 2 mój drogi u mnie też jest ruchliwa ulica, a dzisiaj o 15 postawiło
@shinX: Chyba nie przeczytałeś dalszej części o oponach, spróbuj na nowych zimówkach na suchym asfalcie skręcając dać pedał hamulca w podłogę, i zobacz jak fajnie autko sobie jedzie, a to na suchym asfalcie, gdzie na mokrym lub oblodzonym nie masz w ogóle panowania nad tym i nie wychamujesz bo auto leci jak po trawie, i nie wiem po co ta dopiska o obronieniu idola, bo ja tak samo mogę napisać tobie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adixv22: Nie wiem, kupiłem w zeszłym roku nowe Pirreli P0 zimówki, a myślę że gorszej klasy opon nikt nie montuje do takiego auta i powiem tyle: hamować się dało nawet na świeżym śnieżku... Powiem więcej, rzeczywiście są różnice z warstwą ochronną i bez, ale one są małe... Na pewno nie takie, że auto straci zupełnie kontrolę, a mocy pod maską mi raczej nie brakuje. Szczególnie, że z jego opisu wynika, że