Wpis z mikrobloga

  • 0
Mój błąd, opinie w googlu sugerują właśnie, że jest to jeden z gorszych kebabów, dlatego jestem ciekaw tej rozbieżności
@ufukiera: dobry po prostu taki jak powinien być - nic się nie leje, sporo mięcha, smaczny i dobre sosy. A nie jakieś habiby gdzie gruba baba robi łaskę że ci kebsa z watpliwej jakości składnikami robi :) Dodatkowo mają dobre pizze, no i na miejscu na wojciechowskiej jest fajne miejsce żeby posiedzieć.

Kiedyś mieli chamską obsługę, ale teraz nie ma wtop. Cenowo - no różnie, zwłaszcza za pizzę. Mimo wszystko nie
@ufukiera: Zamówiłem go z dostawą, lokal oddalony około 3km ode mnie, czekał ponad 2h na dostawę, a kebab przyjechał zimny i rozmoknięty, najgorszy kebab jakiego jadłem. Potem jadłem na miejscu, szału nie było, dupy nie urywa, a do tego ceny z kosmosu. Co prawda od tego minęło już około pół roku, ale niesmak pozostał i już tam nie zamawiałem.
@ufukiera Skoro pół roku go nie jadłem to postanowiłem go ponownie spróbować i właśnie złożyłem zamówienie,
w boxie była możliwość odznaczenia surówki co też uczyniłem i dostałem właśnie telefon, że oni czegoś takiego nie robią i nie mogą mi zrobić boxa bez surówki.. ale finalnie telefon przekazał komuś innemu i udało się zamówić boxa bez surówki i byli w szoku, że na ich stronie jest taka możliwość ( ͡º ͜ʖ
Pitrowski - @ufukiera Skoro pół roku go nie jadłem to postanowiłem go ponownie spróbo...

źródło: comment_1669296275Jy8ahLEhD8XMUUe1C9GGCI.jpg

Pobierz
@ufukiera: dla mnie to piri sriri to ścierwo. Baran jakiś gorzki, kurczak jakis suchy i czuc tylko przyprawy. Ceny kretynskie zeby cokolwiek poczuć (te najtańsze to na dwa gryzy i skwarki zamiast miesa). Już lepiej bafre kolo orkany (niby sieciówa, ale robią bardzo dobrze)