Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam konto na wykopie, ale znam parę ludzi z mirko w realu, więc wolę zachować anonimowość. Jestem zwykła, wykształcona, spokojna kobieta z miasta wojewódzkiego, do którego przeprowadziłam się na studia. Na studiach wiadomo, że się "nie próżnowało" i był to okres kiedy poznawałam dużo chłopaków tak jak zresztą każda młoda dziewczyna. Niektórzy byli lepsi, niektórzy gorsi, z niektórymi znajomość kończyła się po jednej nocy, bo byli tak beznadziejni. Rok temu poznałam mojego narzeczonego, który jest pod każdym względem najlepszy z nich wszystkich. Wysoki, przystojny, umięśniony, wysokie zarobki, zaradność, ładne mieszkanie i samochód, doświadczony w seksie. A mimo to nie mogę z nim osiągnąć orgazmu... Uprzedzając głupie pytanie: rozmiar jest też najlepszy ze wszystkich. Smutno mi z tego powodu, bo on cały czas myśli, że mi się nie podoba, a to oczywiście nie jest prawdą. W dodatku jestem po trzydziestce, libido szaleje, więc powinno być mi łatwo. #seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637eab974bf3873cacec089e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: a sama się doprowadzisz do orgazmu? Bo może to kwestia techniki, a tego da się nauczyć. Możesz na początku sama się "dokręcać" w trakcie stosunku, a potem nauczyć swojego niebieskiego co działa, kiedy i jak ma to robić
Jestem zwykła, wykształcona, spokojna kobieta z miasta wojewódzkiego, do którego przeprowadziłam się na studia. Na studiach wiadomo, że się "nie próżnowało" i był to okres kiedy poznawałam dużo chłopaków tak jak zresztą każda młoda dziewczyna. Niektórzy byli lepsi, niektórzy gorsi, z niektórymi znajomość kończyła się po jednej nocy, bo byli tak beznadziejni


@AnonimoweMirkoWyznania: no taka zwykła i spokojna, że dawałaś dupy ile wlezie i byle komu ¯\_(ツ)_/¯ To musi być bait,
@AnonimoweMirkoWyznania: śmieszne jest to jak większość kobiet sobie usprawiedliwia #!$%@? XD, pewnie bait ale i tak napisze. Rozklekotana p0lka (specjalnie z małej) na prawdę myśli, że wiecznie będzie się brandzlować i będzie to tak samo fajne? Nigdy nie będziesz szczęśliwa, bo szczęście dawno ci uciekło, mylisz je z czymś fizycznym i prymitywnym (nie dziwne xd). Czasem nachodzą mnie takie myśli czym różni się człowiek od zwierzęcia i w takim wypadku jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się głupimi komentarzami. To forum nie jest dobre na takie pytania od kobiet.
Słyszałem kiedyś wypowiedz seksuologa dr. Andrzeja Depko na podobne pytanie i mówił że seksuologia jak do tej pory nie zna jednoznaczej odpowiedzi dlaczego z jednym mężczyzną kobieta dochodzi a z innym nie.
Od siebie napiszę że może jest tak że do innych partnerów podchodziłaś na luzie a jako że ten jest taki fajny, ten jedyny,
UwielbianaOsa: oczywiście, że post to b8 i został obliczony na striggerowanie maksymalnej liczby inceli-piwniczaków (co jak wyżej widać się doskonale udało), więc do samego posta się nie odniosę, chciałbym tylko napisać, że wbrew powyższym pierdom, każda laska może (tak jak i facet) puszczać się ile się jej (mu) podoba, byle nie wpływało to na jej (jego) zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Ani cipka, ani penis się nie zużywają, a "nieszanowanie się"