Wpis z mikrobloga

Jak uświadomić dzieci tak by jednocześnie nie zniszczyć ich niewinności jeśli się okaże że seksem nie są jeszcze zainteresowane a jednocześnie by nie waliło #cringe bo żadna opcja i rozmowa przeprowadzana na sucho nie brzmi dobrze? Chodzi mi o skrypt na gotowo bo "słuchaj synek, jak ta chcial się nago z koleżanką poprzytulac to wyciąg se prezerwatywę tu o tatuś ci do portfela wkłada" czy może "córcia, jak będziesz chciała wiedzieć coś o seksie to spytaj mamusi" albo "no słuchaj seks to takie coś co robią dorośli" nie brzmi dobrze #glupiewykopowezabawy #wychowanie #psychologia #pedagogika #rodzicielstwo
Pobierz KingaM - Jak uświadomić dzieci tak by jednocześnie nie zniszczyć ich niewinności jeśl...
źródło: comment_1669272147NDBCXk2mTvPsivCK6HzToQ.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KingaM: Ja jako dziecko gdzieś w przedszkolu czy wczesnej podstawówce zanim miałem nawet dostęp do internetu (takie czasy, że nie w każdym domu był), to jak rodzice byli w pracy znalazlem w ich pokoju jakiś ilustrowany atlas na temat przebiegu zapłodnienia i ciąży z przeznaczeniem właśnie dla rodzicow spodziewających sie dziecka i tam było wszystko opisane i narysowane. Od strony płodzenia dzieci oczywiście, nie innej wiedzy o seksie. A jak już
@KingaM #!$%@? wprost mówisz że typ wyciąga pęto i ładuje loszke w tzipe. Po czym mówisz, że w wyniku tego zazwyczaj powstają dzieci. Dodaj kwestie antykoncepcji i wenerykow.

Gowniakow nie obchodzi technika #!$%@? na stojąco, czy protip odnośnie seksu oralnego, tylko dokładnie to o co zapytaly.