Wpis z mikrobloga

@Trunktwilight: Dzisiaj mi się śniło, że jak siedziałem w samochodzie, to przez okno zagadała mnie jakaś dziewczyna i okazało się, że jest niewidoma i poprosiła mnie, żebym jej pomógł pójść do dziekanatu, więc ją wziąłem pod rękę i zaprowadziłem do budynku i w dziekanacie była moja kraszówa ze studiów i widziała, jak trzymam za rękę inną dziewczynę i się tak świetnie czułem w tym śnie; haha, pacz suko, mam ze sobą
@Trunktwilight:
śniło mi się że jeździłam po pijaku samochodem i zatrzymywałam się przy restauracjach które miały wystawione miski dla psów.
Wyjadałam jedzenie z tych misek i wypijałam wodę.
Potem wróciłam do domu się wyspać.
A na następny dzień czytałam o jakimś gościu co kradł jedzenie bezdomnym psom i stwierdziłem że musiał być jakiś powalony.
Potem dołączyłam do poszukiwań samej siebie, bo dużo ludzi go szukało
@Trunktwilight ja chciałem tylko wskazać, że ten wątek to idealny przykład tego jak łatwo wzmacniać swoje własne przekonania na fałszywych danych xD

Ludzie widzący temat a nie mający #!$%@? snów w większości nie wchodzą-> wchodzą Ci którzy mają #!$%@? sny i upewniają autora, że ma rację i temat jest globalny.

Ja wiem że heheszki, sam zresztą praktycznie w ogóle nie pamiętam snów więc nie jestem wykladnią ale jednak idealny wpis pokazujący bańkę
bkwas - @Trunktwilight ja chciałem tylko wskazać, że ten wątek to idealny przykład te...

źródło: comment_1669274491SmU475aFDvvNBkCdA31sSC.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trunktwilight: Ostatnio miałem sen, że miałem naprawiać dach na bloku z wujem, co się okazało ten dach był na 20 piętrze i miał powierzchnię 3x3metry, dodatkowo był wiatr i ruszał się na boki i wymięklem powiedziałem że się boje tego xD