Wpis z mikrobloga

Dlaczego gdy po zakończeniu relacji facetowi jest smutno, źle się czuje, tęskni itp., to bardzo często podnoszony jest argument:

"przecież Twoja laska już rucha się z innym, miej trochę godności i nie płacz po niej". Zauważyłem, że ten argument wysuwają wyłącznie inni faceci...

To, że osoba, z którą się spotykałem, zdążyła już kogoś sobie znaleźć albo nie przeżywa rozstania, ma w jakikolwiek sposób polepszyć moją sytuację? Czy negatywne emocje, nawet po przelotnych znajomościach, to jest jakiś wstyd i ujma?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #seks #kiciochpyta #psychologia
  • 13
@zymotic: zdaje się, że ma Cię to zmotywować do wrócenia do normalności, co niestety jest bzdurą. Stety albo niestety każdą emocję trzeba przyjąć i przeżyć dla zdrowia psychicznego. Często te rozstania po przelotnych znajomościach bolą zaskakująco dużo bardziej, bo uruchamiają się nieprzepracowane sprawy po poprzednich relacjach. Boli też nie utrata nie samej osoby, a wizja tego, co mogło się z nią stworzyć.