Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, czy mieliście sytuacje w której po zmianie firmy niezbyt podszedł Wam projekt? Czy nie będzie to źle wyglądało w CV (pierwsze doświadczenie - 10 miesięcy, i od lipca - aktualnie)? Ogólnie firma jest spoko, coś się nauczyłem, ale jakiś czuje niedosyt. Ewentualnie bym coś szukał po nowym roku gdyby były ciekawe oferty...

#testowanieoprogramowania #pracait
  • 9
@tosterwykopkowy: proste, że tak xd w drugiej firmie trafiłem na projekt w bankowości, zawinąłem się po ~7 miesiącach. teraz jestem w firmie z 9? miesięcy i możliwe, że w przyszłym roku będę sie pakować (już dostaje oferty na lepszy hajs i ciekawsze projekty). #!$%@? jak to będzię wyglądać w CV. generalnie jestem na b2b więc może te dwie firmy/projekty wpisze jako "mid term contract" czy jakoś tak i będzie dobrze xD
@tosterwykopkowy ja w mojej prawie 6 letniej karierze mam tylko jeden wpis powyżej roku (typowy najemnik projektowy :D). Nie ma się czym przejmować, tylko na jednej rozmowie się mnie pani z HR zapytała dlaczego tak szybko zmieniam firmy.
@tosterwykopkowy
@pop_up
@Gennwat
@kimikini
@bb89
@opdk
@diarrhoea

To ja się podepne pod wątek, bo mam trochę podobną sytuację, w firmie mam zmienione stanowisko z juniora na regulara plus jeszcze zostałem leaderem, od miesiąca, przy czym stanowisko leadera miałem już dwa miesiące wcześniej, bez zmiany w umowie. Chciałbym zmienić pracę bo nie pasuje mi kasa, plus nie spełnione obietnice i chęć rozwoju gdzie indziejy po prostu.
Jak wyglądam taka zmiana dla przyszłego pracodawcy?