Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wow, nowe #pokemon to chyba najgorsza premiera od czasów #cyberpunk2077 na konsolach. I tak samo z rekordem preorderów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej dochodowa marka, a gra wygląda jak kupa (tekstury z PS1), działa jak kupa (2 fpsy w tle xD) i jest cholernie zabugowana.

Digital Foundry: "Ultimately Pokemon Scarlet and Violet are comprehensive technical failures; embarrassing artwork, terrible draw distance, poor performance, mediocre image quality, and a litany of bugs plague this pair of troubled games. Pokemon fans deserve better."

#nintendoswitch #gry #konsole
Theos - Wow, nowe #pokemon to chyba najgorsza premiera od czasów #cyberpunk2077 na ko...
  • 14
@Theos: gamefreak pozostanie gamefreakiem więc mozna się było z tym liczyć. O ile patch naprawi problemy techniczne to pusty świat i liche tekstury niczym z metina 2 zostaną przynajmniej do wydania dlc.
@Theos: zapomniales obrazka dodac

klasyczne pokemony po arceusie mnie juz nie interesuja. nie bawi mnie formula na tyle by ja znowu powtarzac. ale jak fanatykom sie podoba, to chyba dobrze ¯\_(ツ)_/¯ lepiej zeby robili gre dla fanow, niz korporacja wymuszala "reboot" serii od zera w wersji dla kazdego albo skupiala sie na polityce

samo wydanie arceusa i odejscie od schematow uznaje jako cud. a ty wymagasz duzo, duzo wiecej ;)
Shagot - @Theos: zapomniales obrazka dodac 

klasyczne pokemony po arceusie mnie ju...

źródło: comment_16692334215sPbdF8608HUmNFatPdFaM.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keris: są tekstury z beznadziejną rozdzielczością (1:48) i są beznadziejnie duplikowane (2:00), co przypomina grę z n64 odpaloną na emulatorze z podbitą rozdzielczością.

Ogólnie nie nazywam wszystkich tekstur tak złymi, tak samo jak nie robi tego pan z DF.