Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wpis dotyczy raczej konsolowców:
Widząc niektóre wpisy - jeśli gra nie ma pierdyliarda fps'ów to gra jest #!$%@? i do #!$%@? bez względu na tytuł i fabułe.
Dzisiaj po wpisach widać że niektórzy beczą bo update Wiedźmina nie ma 60 fpsów tylko 30 i plują na taką kaszane.
Lecz gdy wyszło np. RDR2 i było w 30 fps to wszyscy ciupali aż chuczało, wszyscy zachwyceni i nikomu nie przeszkadzało 30fps Wiesiek 3 w sumie podobnie (dopiero po czasie podnieśli klatkaż). A dzisiejszy update nie ma 60 fpsów i od razu kwik.
Niech mi ktoś wyjaśni bo ja nie rozumię tej pogoni za fps'ami.
#xbox #playstation #gry #konsole
  • 34
@hipeklego ale jak nie ma 60fps? Przecież jest chyba opcja 60.

A co do reszty to zawsze są malkontenci, niepotrzebnie tak wczas ten update zapowiadali, też bym wolał zapłacić i dostać więcej niż te kilka modów no ale dali to za darmo równie dobrze mogli dać tylko 4k,60 czy coś w tym stylu jak Ubisoft do asasynów i tyle, a tu jednak jakieś niewielkie bo niewielkie zmiany poczynili.

Jak zwykle zawiódł marketing
Już tłumaczę. Bo wykopowi eksperci zamiast grać i cieszyć się fabułą, mechaniką, klimatem ogólnym projektem świata itd, wolą się spuszczać nad cyferkami. Przecież czytając pod ostatnimi wpisami, właśnie z tego powodu niektórzy ludzie odpuścili sobie Plague tale requiem. Potrafie się przerzucić z 60 klatek do 30. Nawet jak grasz jakiś czas grę z 30 klatkami przyzwyczajasz się do tego i ci już nie przeszkadza( gorzej jak w głowie masz mnóstwo postów o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Benzoesan: no właśnie też tak sobie pomyślałem że to może fanaberie oskarków bo w gruncie rzeczy granie nawet w 30fps jest bardzo płynne i przyjemne ale nie znam się aż tak. Ja bynajmniej nie widziałem większych różnic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestemkoksupotezny: źle się zrozumieliśmy :) ten patch dotyczy tylko nextgenów - masz racje, ja mam na myśli oburzenie niektórych graczy o ilość fpsów w znanych dzisiaj grach. Nie ma pierdyliarda klatek to gra automatycznie do kosza choć niegdyś zachwycali sie grą w 30 fps i zachwyceni. Dzisiejszy update wieśka tez ma 30 fps i nagle oburzeni
@hipeklego: Gram zawsze na najtrudniejszych poziomach, dlatego 60fps to jest minimum, żeby komfortowo grać. Na 30 klatkach to chyba tylko w trybie poznania fabuły, bo wyżej to jest męczarnia z takim klatkażem.
@hipeklego: po pierwsze rdr2 jak wyszło to niestety na konsolach standardem było 30fps, po drugie ta gra jest mega powolna, po trzecie jakoś to zrobili ze tak się te 30fpsow nie rzucało w oczy, pewnie delikatne rozmycie.