Wpis z mikrobloga

@kochamschabowe powinienem zacytować do czego piszę (wydawało mi się oczywiste). Bo z tym że Microsoft mógł anulować te zakupy to pełna zgoda. Chodziło mi o ten fragment Twojej wypowiedzi:

"To że nie był potrzebny VPN i podanie danych nie wynika z tego, że tak można a z tego że Microsoft jeszcze nie ma dostatecznych zabezpieczeń.

To tak jak mówienie że drzwi do domu były otwarte więc mogłem wejść i ukraść torebkę."

Każdy
@kochamschabowe
To myślę że nie chodzi o samą grę bo jest za free w game pass, tylko podejście do klienta.
Sprzedają grę w black week, przypisujesz normalnie do swojego konta i ani me ani pocałuj mnie w dupe, tylko dostajesz email że zwracają pieniądze. Mi się wydaje że jeśli to był błąd, to po ich stronie i nie tak powinno się to załatwiać. Myślę że kod rabatowy do sklepu + przeprosiny i
@kochamschabowe mnie rozwalają ci co zgłaszają do UOKiK bo "polskie prawo" a grę kupili w Szwecji xD


@Medonix: To akurat nie ma znaczenia, jezeli szwedzki sklep realizuje zamówienia do pl to jest zobowiązany do przestrzegania prawa kraju klienta. Jest dyrektywa od tego kilka ładnych lat temu przyjęta.
@kochamschabowe U nas okazja była bardzo dobrze rozreklamowana/popularna. Poczytaj sobie komentarze w niemieckim pepperku, mydealz pod okazja. Jest taka sama reakcja. Ms troszkę podpadł imo, załatwił sprawę bardzo lekceważąco.