Wpis z mikrobloga

Ile macie wzrostu i ile według was powinien posiadać wasz partner?

Ja #niebieskiepaski mam 175 niestety tylko i celuje w #rozowepaski tak najlepiej 170+
Wygodnie i komfortowo bym się czuł
Zupełnie inaczej się czuje jak obok mnie stoi dziewczyna tak właśnie 170+
Strasznie dziwnie się czuje jak miałbym być z dziewczyną np 165 albo jeszcze mniej ://
Dla mnie „nieporęcznie” trochę być z kimś o takim wzroście jako facet, ale niestety, dziewczyn, które chcą kogoś o podobnym wzroście co ich jak na lekarstwo..
Jakie wasze preferencje i opinie?
Znacie jakieś pary z dużymi różnicami wzrostu?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #wzrost #kiciochpyta #pytanie
  • 38
Jeśli wzrost jest dla ciebie tak ważnym kryterium wyboru partnerki to bardzo współczuję.

@astrodamus ale on nie mówi że to jest jego kryterium tylko że dziwnie by się czuł (nie wyklucza związku). Preferencje preferencjami a życie życiem.
@xydeN-: mam 197cm a podobają się tylko od 180cm do gdzieś 197cm. Wyższej bym nie chciał i wsm nigdy takiej nie widziałem bo większość to krasnale ogrodowe. Idealny wzrost bab jak dla mnie to 184-187cm. Swoją drogą widzę że nie tylko ja mam tak że lecę na niewiele niższe od siebie. Najgorzej jak ktoś jest wysoki i ma takie preferencje przez co ponad 99% bab odpada za sam wzrost ( ͡
@xydeN-: Najgorzej jak ktoś jest wysoki i nie chce o wiele niższej od siebie przez co ponad 99% bab odpada za sam wzrost, a weź potem odsiewaj je przez kolejny filtry np. podobają mi się tylko jasnookie blondynki.. z ułamka procenta znowu odpada 9/10 bab, jeszcze musi mieć normalną wagę, dopasowany charakter, nie może być płaską dechą.. i wychodzi na to że tylko ~1 na 1000 spełnia bardzo proste, podstawowe kryteria.
coo, naprawdę chcesz mieć babę w swoim wzroście? Czulbys się przy niej męski? Przecież to zbyt mały dymorfizm płciowy by poczuć jakiekolwiek pożądanie będąc heteroseksualna osobą.


@costusmierdzi: ?? współczuje XD