Wpis z mikrobloga

Ile macie wzrostu i ile według was powinien posiadać wasz partner?

Ja #niebieskiepaski mam 175 niestety tylko i celuje w #rozowepaski tak najlepiej 170+
Wygodnie i komfortowo bym się czuł
Zupełnie inaczej się czuje jak obok mnie stoi dziewczyna tak właśnie 170+
Strasznie dziwnie się czuje jak miałbym być z dziewczyną np 165 albo jeszcze mniej ://
Dla mnie „nieporęcznie” trochę być z kimś o takim wzroście jako facet, ale niestety, dziewczyn, które chcą kogoś o podobnym wzroście co ich jak na lekarstwo..
Jakie wasze preferencje i opinie?
Znacie jakieś pary z dużymi różnicami wzrostu?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #wzrost #kiciochpyta #pytanie
  • 38
@DzazesOrozes: może dlatego czujesz się dziwnie bo nie jesteś przyzwyczajony do widoku baby ze wzrostem większym od przeciętnego faceta. Ja czegoś takiego nie mam. Moja ex miała 175cm i było to jakoś mało, a taką wyższą jest chociaż za co złapać. Podczas przytulania na stojąco masz jej głowę obok swojej a nie wtuloną w klate.. dłonie macie podobnej wielkości więc trzymając się za nie jest jakoś wygodniej, przyjemniej, nie masz wrażenia
@DzazesOrozes:

w sumie coś w tym jest, takie under 170 są dość nieporęczne


Jestem tego samego zdania
Ogólnie jak jest np obok mnie dziewczyna co ma mniej niż te 170 to czuje się z lekka jakby jakieś dziecko obok mnie stało, mimo, że te moje 175 to nie jest jakos dużo wręcz bym powiedział, że mało jak na dzisiejsze standardy
@costusmierdzi: powtórzę się.. wysoki wzrost u laski nie jest męską cechą dymorficzną tylko oznaką dobrych genów. To że laska jest wysoka nie jest spowodowane u niej obecnością męskich chromosomów czy zwiększonej ilości testosteronu więc pisanie że wysoka kobieta jest mniej kobieca czy męska to jakiś absurd. Jest całkowicie odwrotnie.