Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek wkręcił się właśnie w wyścigi samochodowe na konsoli. Gra w tej chwili 3 godzinę w Forzę Horizon. Mnóstwo w tym gestykulacji bo przecież pad to też kierownica :) Grę ocenia bardzo dobrze, i piękne widoki, i samochód sobie można pomalować :) Jestem taki dumny.

Przed chwilą odkryła skręcanie na ręcznym ("ale się zajeb*ście skręca na ręcznym"... i łup w barierkę). Ech co te różowe paski to ja nie wiem.

Szkoda tylko, że nie ma w grze trybu splitscreen. Chociaż z drugiej strony to dobrze, bo pewnie rywalizacja skończyłaby się fochem.

#xbox360 #truestory #rozowepaski
  • 13
@Thanathos: kinect to jedyna rzecz której brakuje w ps3, move jest znacznie slabszy;/ a co do exclusiveów to obie konsole mają sporo fajnych tytułów ja tylko nie wiem jak mozna grac na tym padzie od ixa i te ciągłe wymiany akumlatorów. Dual shock najlepszy;D
@kozaqwawa: mój kumpel, posiadający ps3, twierdzi, że pad Xboxie jest lepszy... grałem na obu i nie widzę różnicy. A co do baterii: w jednym mam dedykowany akumulator, do drugiego mam 4 akumulatorki aa. Idzie wytrzymać.
@kozaqwawa: mam zupełnie odwrotnie. I to co napiszę jest naprawdę obiektywną oceną. Posiadam xbox 360, ale daleko mi do fanbojstwa.

Pad w PS3 jest zwyczajnie nie ergonomiczny. Po pierwsze jest za mały. Palce są na nim jakoś tak nienaturalnie ułożone i po dłuższej grze się męczą. Po drugie przy grze w fife, notorycznie ześlizgiwały mi się palce z analogów (w padzie xboxowym nigdy). Kolejna rzecz dużo znajomych ma ps3 i dużo