Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane.
Przesyłam buziaczki dla wszystkich którzy wierzyli że uda się dojechać oszusta z olx.
Jak się okazuje nie tylko bystrzaki biorą się za oszustwa ale i idioci, na którego akurat ja trafiłem.
Link do wpisu (poprzednie linki w poprzednich wpisach):
Klik

Reasumując, sprawa trafiła do sądu gdzie lista oszukanych była dość pokaźna, oszust zbierał wpłaty na swoje konto, które jak się okazuje służy też do otrzymywania świadczenia z ZUS xD

Tym samym oddając sprawę do komornika nałożył on zajęcie na świadczenie i prawdopodobnie od przyszłego miesiąca będzie ściągał komornik kasę.

Nie wspominając że dłużnik dostał też 10 msc odsiadki co akurat powinno być zamienione na jakieś prace społeczne ale no nic takie mamy prawo i musimy z tym żyć.

Będzie #niepopularnaopinia ale organy od Policji przez nawet kontakt z #olx czy sądem, stanęły na wysokości zadania, jak kasę będę miał na koncie to ostatecznie wrzucę wpis z finałem aczkolwiek zdaje się to tylko kwestią czasu.

Z tego tytułu robię #rozdajo i spośród plusujących wylosuję kogoś kto zamówi sobie jedzenie z dostawą do kwoty 60zł z #pysznepl za które ja zapłacę blikiem.
Zielonki jak chcą brać udział to niech dojrzeją do czasu otrzymania kasy bo będzie kolejne rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oszukujo #bekazpodludzi
Odwrocuawiacz - Mireczki moje kochane.
Przesyłam buziaczki dla wszystkich którzy wie...

źródło: comment_16691281037Jh8VoAiBHPwZI8RoTRtiY.jpg

Pobierz
  • 65
spośród plusujących wylosuję kogoś kto zamówi sobie jedzenie z dostawą do kwoty 60zł z #pysznepl za które ja zapłacę blikiem


@Odwrocuawiacz: i pewnie będę ci musiał podać kod blik i potwierdzić, żeby otrzymać od ciebie przelew? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Odwrocuawiacz życzę Ci jak najlepiej kolego, ale jest takie coś jak kwota wolna od zajęcia, która wynosi obecnie lekko ponad 2300 zł. Dopiero powyżej tej kwoty organ egzekucyjny może zajmować środki (no niestety ale dłużnik też za coś musi żyć). Jeśli koleś dostaje co miesiąc rentę 1k (strzelam), to nic z niej niestety nie zobaczysz.
@Sophaed: już znam te przepowiednie :)
Najpierw że konto na słupa
Potem że policja umorzy
Potem że sąd umorzy
Potem że klauzula będzie szła 2 miesiące
Teraz że komornik nie ściągnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piszę od pierwszego wpisu w tej sprawie nawet się nie łudzę, że kasę odzyskam niemniej traktuję to jako inwestycję w siebie, po prostu uznaj, że zapłaciłem za kurs zgłaszania przestępstwa i dalszych