Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane.
Przesyłam buziaczki dla wszystkich którzy wierzyli że uda się dojechać oszusta z olx.
Jak się okazuje nie tylko bystrzaki biorą się za oszustwa ale i idioci, na którego akurat ja trafiłem.
Link do wpisu (poprzednie linki w poprzednich wpisach):
Klik

Reasumując, sprawa trafiła do sądu gdzie lista oszukanych była dość pokaźna, oszust zbierał wpłaty na swoje konto, które jak się okazuje służy też do otrzymywania świadczenia z ZUS xD

Tym samym oddając sprawę do komornika nałożył on zajęcie na świadczenie i prawdopodobnie od przyszłego miesiąca będzie ściągał komornik kasę.

Nie wspominając że dłużnik dostał też 10 msc odsiadki co akurat powinno być zamienione na jakieś prace społeczne ale no nic takie mamy prawo i musimy z tym żyć.

Będzie #niepopularnaopinia ale organy od Policji przez nawet kontakt z #olx czy sądem, stanęły na wysokości zadania, jak kasę będę miał na koncie to ostatecznie wrzucę wpis z finałem aczkolwiek zdaje się to tylko kwestią czasu.

Z tego tytułu robię #rozdajo i spośród plusujących wylosuję kogoś kto zamówi sobie jedzenie z dostawą do kwoty 60zł z #pysznepl za które ja zapłacę blikiem.
Zielonki jak chcą brać udział to niech dojrzeją do czasu otrzymania kasy bo będzie kolejne rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oszukujo #bekazpodludzi
Odwrocuawiacz - Mireczki moje kochane.
Przesyłam buziaczki dla wszystkich którzy wie...

źródło: comment_16691281037Jh8VoAiBHPwZI8RoTRtiY.jpg

Pobierz
  • 65
Tym samym oddając sprawę do komornika nałożył on zajęcie na świadczenie i prawdopodobnie od przyszłego miesiąca będzie ściągał komornik kasę.


@Odwrocuawiacz: mógłbyś proszę napisać jak to ogarnąć? Rozumiem, że dostałeś już wyrok od sądu i później kontaktowałeś się z komornikiem, czy jakoś inaczej się to ogarnia?
@Odwrocuawiacz: super miałeś szczęście ze slaby oszust. Kolega nie miał na tyle szczęścia i go na vinted oszukali na spodnie i kurtkę narciarskie. Teraz wszystkie zakupy robi tylko z odbiorem osobistym.
@szymkov: tak jak @SlepyBazant: napisał. Na początku pozew wysyłasz do sądu, potem dostajesz wyrok (ofc jak sąd na podstawie dowodów stwierdzi winę), wysyłasz kwit do sądu żeby dali klauzulę wykonalności na tym kwicie, jak już odeślą to wtedy wniosek o wszczęcie egzekucji komorniczej, załączasz te klauzulę wykonalności i komornik dalej robi już swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odwrocuawiacz: musze cie zmartwić ale pieniędzy możesz nie zobaczyć, zależy jakie to są świadczenia z zus i w jakiej wysokości i ilu tam was jest do podziału, emerytura trochę ratuje sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)