Wpis z mikrobloga

Cześć, Mireczki!

Prosiliście, aby dać znać jak potoczyła się akcja z porcelaną z 1959 roku, której szukam dla babci.

Link do poprzedniego wpisu

Otóż, zaczęłam grzebać na facebookowych grupach, dotyczącej porcelany Ćmielowa - po jakimś czasie, odezwała się do mnie jedna Pani, która znalazła ten wzór porcelany, ale… Na Litwie. Konkretnie na litewskim Vinted.

Szczęśliwa, już chciałam ten zestaw zakupić - został wystawiony za ok. 40zł. Jednak Pani sprzedająca, która jest prawdopodobnie starszej daty, realizuje wysyłki tylko w sposób standardowy. Aby nadać dla mnie paczkę poprosiła o wykupienie etykiety do przesyłki, jednak aby to zrobić musiałam znać jej numer telefonu i maila. Po tej informacji, Pani uznała, że chce wyłudzić jej dane i mnie zablokowała. :(

Zatem #kiciochpyta - czy jest może tutaj ktoś, kto ma konto na #vinted i mieszka w #litwa - konkretnie #wilno?

Może ktoś będzie akurat wracał do Polski i udałoby się nam dogadać do do wysyłki w Polsce.

#porcelanaboners #cmielow #wykopefekt #pytanie
antylopa - Cześć, Mireczki!

Prosiliście, aby dać znać jak potoczyła się akcja z porc...

źródło: comment_1669116142P0Tmysvr16TNb8ZD6mUJEW.jpg

Pobierz
  • 1
@antylopa: Jestem z Wilna. Co do Vinted, to mama ma tam konto, albo kolegę mogę poprosić, bo sporo tam kupuje. Co do wysyłki do Polski - planuję w grudniu zakupy, więc mógłbym paczkomatem wysłać jeśli ci odpowiada ci termin przed świętami. Wcześniej, to pewnie tylko kurier wchodzi w grę, co by kosztowało ciebie pewnie z 15eur za wysyłkę.
Jeśli odpowiada ci taki układ - daj znać.