Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: oczywiscie ze sie roznia, w luxmedzie nie ogarna ci wyrostka i chyba nawet zlamania tylko wysla na szpitala ;D Ja podchodze tak: Jak lekarz pierwszewgo kontaktu dla mnie czy dziecka - to luxmed, jak powazniejsze sprawy ale takie ktore moga poczekac to juz szukamy lekarzy konkretnych, Ci lepsi raczej sa w lepszych klinikach, chociaz zdarza sie ze pracuja w wyzej wymienionych. Glowny plus luxmedu to apka i mozliwosc rezerwacji bez
@Cierniostwor: masz racje, sporo pomogła pandemia. Przed 2020 ciężko było o rejestrację na konkretny termin w przychodni publicznej (co kończyło się wielogodzinnymi posiedzeniami z innymi chorymi i spiralą zakażeń).
Dzisiaj to standard we wszystkich placówkach.
@Cierniostwor: LOL a kiedy ostatnio korzystałeś z NFZ? Ja mam luxmed ale przy okazji sprawdzałam różne terminy na nfz i takdo neurologa dziecięcego czeka się 5 miesięcy, do chirurga 9 miesięcy a na specjaliste, który nas skieruje na rehabilitacje (na same zajęcia z fizjo czeka się miesiąc) to też 9 miesięcy. Już nie mówiąc, że do części przychodni nie ma szans się dodzwonić.
Nie narzekam na luxmed bo nawet jak nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pudelkopociasteczkach: nigdy nie czekałem więcej niż 24h na jakąkolwiek wizytę u dentysty/higienisty. Do jutra do 10. widzę 50 wolnych terminów w Wawie.

Ja mam zniżkę 50% w luxmedzie i są terminy, ale ceny są x2 w porównaniu z normalnym stomatologiem

@chinski_pierozek: a teraz stomatologia za free (wypełnienia) nie jest już w standardzie? Ktoś na wykopie pisał, że nawet w Biedronce już to mają.
@NieRozumiemIronii:

a teraz stomatologia za free (wypełnienia) nie jest już w standardzie?

Raczej nie () z moich ostatnich 3 korpo (ostatnie 2 lata, żadne ssc czy januszeksy) dwa wcale nie miały stomatologii, a w trzecim mam to "-50%"

Ktoś na wykopie pisał, że nawet w Biedronce już to mają.

Nie wiem, ale szczerze wątpię