Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=IgRxL_Ytv3Y

1. Polska nie może się domagać reparacji od Rosji. Jak może, to niech mi kto podpowie z jakiego tytułu? Tzn. każdy może, Polska też. Poczekam, aż to "może" zamieni się na skargę przed którymś z trybunałów międzynarodowych (może być arbitraż).

2. Polsce TEORETYCZNIE przysługuje skarga na Rosję w/s rozliczenia reparacji niemieckich.

3. Rząd, który co miesiąc wyskakuje z pretensjami, a to do Norwegów, a to do Niemców, a to do Rosjan, a to od Ukraińców (Pominąłem kogoś za ostatnie pół roku?)... jest rządem słabych (to po hiszpańsku) na umyśle. Słabych i przeciwskutecznych. Kiedyś (zanim zaczęli być ignorowani i pomijani) śmiesznych.

4. Zatem reakcja rosyjska jest śmiechem ze śmiechu, a zajmowanie się reakcją rosyjską jest ... (tu wstawić) do kwadratu.

#reparacje #wojna #reparacjewojenne #niemieckiereparacje #gaz #rosyjskiereparacje #konferencjapoczdamska #wielkatrojka #rosja #polska #niemcy #ukraina #norwegia

A kakże, to także do @Andromeda_YT
  • 6
@walenty-merkel boję się wchodzic na materiały tej laski bo jeszcze spojrzę na komentarze i dostanę wylewu od tych wpisów w stylu cudowny głosik, kocham Cie andromedo itp. zalewu internetowego spermiarstwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możesz strescic do powiedziala?
@walenty-merkel: jakie pretensje do ukrainy miał nasz rząd w ostatnim polroczu? Bo chyba coś mnie ominęło
Co do punktu pierwszego z historii wiemy ze rusy zaatakowały Polskę ale później niemcy robili demolkę i w tej części, wiec trudno powiedzieć czy potrafią określić ruskie zniszczenia, jeśli takie byly. Później razem szliśmy na niemców wiec temat raczej skomplikowany i stawiam ze zostanie na tym co jest.
Co zrobisz jak mamy elity jakie mamy


Ktoś inny ma lepsze? To, że we Francji, Danii czy Stanach, elity są uczone, że nie wszystko można, co można, to nie są lepsze (Ty aby nie kąfiasz?), mają tylko więcej forsy.

Od 30 lat te same niekompetentne ryje.


W Stanach od 250.

Jedni liżą jaja Niemcom drudzy Stanom.


Polska nie Rwanda, nie Lesoto, nie jest niezależna i nie może robić, co chce.

@Spioszeq: