Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie układa mi się w związku, dziewczyna piękna, seksowna i zdolna, ale mnie nie szanuje. Przemoc fizyczna i słowna mocno, ale czasami jest ok. Mieszkamy razem. Dużo zarabia, bryluje wśród znajomych, więc fajnie z nią się wychodzi + ślini się każdy facet i zazdrości. Tylko tak naprawdę nie jest kolorowo. Seksu nie ma już od kilku miesięcy. Przynajmniej ja nie mam, ale ona raczej też jest wierna. Ale przejdźmy do meritum. Zastanawiam się, czy nie powinien zacząć spotykać się z kimś tylko na seks, mam koleżankę starą, która zawsze chętnie mnie przenocuje w zamian za moje towarzystwo i nawet do mnie wypisuje ostatnio. To by mi pomogło odbudować pewność siebie którą straciłem trochę. Nigdy bym czegoś takiego nie rozważał, ale przez to jak mnie traktuje, co o mnie mówi, jak nic nie jestem wart i jakim śmieciem jestem (kiedy jest wkurzona i traci kontrole nad sobą) to nie mam już hamulców. Są inne atrakcyjne kobiety, z jeszcze lepszym statusem, które się mną interesowały i interesują. #zwiazek #zdrada #rozowepaski #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637b4261079dfc321f97c563
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Wesprzyj projekt
  • 28