Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
988 975 + 49 + 7 + 114 = 989 145

Może to powrót do dodawania na RR? Zbieramy na milion to trzeba się przyłączyć :))

114 - z okazji niskich temperatur postanowiłem odwiedzić Radom, zimno okrutnie, ale piękne widoki, blisko przebiegające sarny i gwieździste niebo daleko od aglomeracji wszystko wynagrodziło

49 - wypadzik wokół lotniska Babice po kwadraty

a tych trochę wpadło i niebieski urus
Max square: 13x13 (+1)
Max cluster: 326 (+19)
Total tiles: 1212 (+92)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz wczyz - 988 975 + 49 + 7 + 114 = 989 145

Może to powrót do dodawania na RR? Zbieramy...
źródło: comment_16689851308KQtdE2m8zbW3jdEaKrpCh.jpg
  • 7
@wczyz: panie, polecam bidony izolowane z camelbaka. pojechalem z kolega na rowery w sobote i obaj zaczynalismy z bidonami z mocno cieplymi izotonikami, po godzinie jego zaczal juz byc bardzo mocno zimny, u mnie w temperaturze pokojowej, po 1,5h u niego zaczelo zamarzac, a u mnie było zimne ale jeszcze dało rade pić komfortowo
@lktr1: ooo, super, możliwe że się rozejrzę za nimi jakby mrozy miały dłużej trzymać. Samo picie zimnego mi nie przeszkadza, najgorzej jedynie że musiałem się albo zatrzymać albo dłużej jechać bez trzymanki żeby się napić, bo ustniki całkowicie zamarzły i musiałem odkręcać cały bidon xD
@dybligliniaczek: Jest to bardzo dobra rada, może się nawet posłucham następnym razem :D Tylko tym razem dość spontanicznie wymyśliłem wypad i dopiero koło 12-13 wyjeżdżałem to chciałem jak najdłużej jechać póki jeszcze jasno. O tyle dobrze że na dworcu w kochanym Radomiu czekałem na pociąg może 2 minuty, tak na styk wszystko ogarnąłem xd