Wpis z mikrobloga

Nie wolno zapominać, że koszty wakajków kredytowych i gofrów z Mielna ponieśli uczciwi, pracujący Polacy odkładający na emeryturę w PPK i poprzez niego mający udziały w bankach. To z ich kieszeni sfinansowano tym zadłużonym degeneratom opóźnienie bankructwa o kilka miesięcy.

Nie ma bardziej pasożytniczej grupy społecznej niż kredyciarze.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #ekonomia #bekazpodludzi #bekazpisu #patologia
PoteznyAsbisnik - Nie wolno zapominać, że koszty wakajków kredytowych i gofrów z Miel...

źródło: comment_1668971267ZZXI8pJiteD5UFtys5akXK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PoteznyAsbisnik: Chyba zawsze tak było i będzie. Kapitał w ten czy inny sposób płynie od tych co go mają do tych co go nie mają lub mają ujemny. Możesz zawsze przechytrzyć system, wziąć kredyt i wyjść na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MxS89: Gratuluję, wysrałeś coś tak idiotycznego, że nikt w całym Układzie Słonecznym nie będzie miał chęci do skorygowania tego gówna w konstruktywnej debacie. Pozostaje mi tylko ograniczenie skali smrodu i usunięcie komentarza.
  • Odpowiedz
@PoteznyAsbisnik: nie kredyciarz tylko rząd PiS. Kredyciarz napędzał gospodarkę, zamierzał pracować przez najbliższe 30 lat na swój dom. To rząd PiS prowadzący politykę rozdawnictwa spowodował że absolutnie nie byliśmy przygotowani na kryzys czego skutkiem jest dzisiajsza inflacja.
  • Odpowiedz
@PoteznyAsbisnik: ło #!$%@? ale bzdury xD mnie stać płacić kredyt, natomiast gdzie są ci ludzie z oszczędnościami bo nie widziałem xD ledwo co 500 zł dali na dzieci to se pasaty pokupowali i działki ROD żeby mieć gdzie mieszkać a skarbonki nadal puste.
Jak ktoś jest biedny to będzie biedny i nie #!$%@? ze ludzie maja oszczędności bo to może 10% spolczenstwa
  • Odpowiedz