Aktywne Wpisy

czemu wy nie spicie p----y pracy nie macie czy co

Moonman +3
z ciekawości zapytam, jakieś zainteresowanie na wykopku by było filmami dotyczącymi linuxa i pen testów?
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Warto sobie czasem uświadomić jak bardzo zniszczonym materialnie i demograficznie przez I WŚ była Polska - te straty jakoś zatarły się w społecznej pamięci, zepchnięte w cień przez odzyskanie upragnionej niepodległości, bądź przygniecione ciężarem strat drugowojennych.
Świetna robota miras
@Dr_Killjoy: Sam pochodzę z opisywanych okolic, w zasadzie sporą część tych miejscowości znam na wylot. Babka urodzona w 1940 często wspomina jaka tu bieda była przed wojną i zaraz po wojnie (II WŚ). Już