Wpis z mikrobloga

Współczuję przyszłym gościom za te 15-30 lat bo nawet milfisków jakie znamy już nie będzie,
My się jeszcze załapaliśmy na 35-50 latki które mają jeszcze trochę logiki, rozsądku w głowie i dają takim podludziom czyli 3-6/10 facetom. Bo dorastały w normalnych czasach.
Jak one wymrą a nadejdą nowe czyli obecne 18-35 latki z wypranym mózgiem od Instagrama i tiktoka to będzie najgorszy okres do życia zwykłego faceta który nie chce iść na dziwki.
W sumie kobiety też będą pokrzywdzone nawet nie mając świadomość tego bo innej rzeczywistości nie będą znały bo każda tylko za chadem latała.
#milf
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#przegryw
#przemyslenia
#takbedzie
#oswiadczenie
#blackpill
#redpill
#takaprawda
#zalesie
  • 15
@Wazdusciel: niedawno słuchałem w podcaście "Dział zagraniczny" że korporacje już widzą ogromny wzrost sprzedaży karmy dla kotów, akcesoriów dla niego i wina, i trend jest mocno wzrostowy.
Czyli typowa kobieta woli być sama przez lata w nadziei na #chad , mimo że sama jest 1-2 punkty niżej bez makijażu i stroju.
A jak w końcu da se siana i weźmie Mirka na swoim poziomie to przez te lata stracone będzie go
@adamsowaanon: Z tym dawaniem to bym nie przesadzał - kobiety w średnim wieku celują w ustatkowanych beciaków w swoim wieku, rzadko młodych #!$%@?ów. No ale reszta się zgadza, o ile teraz kobiety z tego przedziału wiekowego #!$%@? jakiś poziom umiarkowania i niższa hipergamia niż pokolenia Z, to za jakiś czas w ten wiek wejdą samice, których hipergamia osiągnęła historycznie rekordowe wartości. Te kobiety, które nie nadają się na matki ani żony,
mi tam nawet milfy nie dały


@Wazdusciel: a do ilu milfisków podbijales?

Ja mam średnia około 1-2 udanych na 200. Dodam że pisalem hurtowo ale jak widzę że nie ma zainteresowania od początku rozmowy to szkoda tracić czasu.
A gębę mam poniżej średniej 3-4/10. Tylko sylwetka i kwalifikacje masażysty mnie ratują.

Z tym dawaniem to bym nie przesadzał - kobiety w średnim wieku celują w ustatkowanych beciaków w swoim wieku, rzadko
Te milfy co będą koło 40 lub więcej nie będą naturalnie tak wyglądać jak te obecne no i osobowość oraz wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja z milfami nie miałem problemu takimi od 40 lub więcej , jak miałem te 20 lat lub więcej , ale to było dawno temu, chodź 3 lata temu i 2 , same pisały do mnie .
@adamsowaanon: nikt nikomu nie pierze mozgow xd swoja droga niezla hipokryzja, zle baby maja wyprane mozgi od instagrama, ale incele przesiadujacy na wykopie i zatapiajacy sie w nienawisci do kazdego kto ma lepiej od nich to juz super zdrowe chlopaki xd tych bardziej bym sie obawiala
@m_akarena: skoro tak to dlaczego zastępowalnośc pokoleń już przestała istnieć? Bo kobiety wolą karierę i przygody z chadami zamiast staroświecką sprawdzoną rodzinę.
Oraz liczba rowzodow tak wystrzeliła po rewolucji seksualnej?
Nie da się ukryć że każdy chce dla siebie jak najlepiej i nie obwiniam kobiet że wolą się dzielić chadem z 5-10 innymi kobietami zamiast wsiąść tego na swoim poziomie urody.
Natomiast taka jest brutalna prawda i tylko pisze z perspektywy