Wpis z mikrobloga

@bArrek: kiedyś jak byłem młodszy zanim skończyłem studia i poszedłem do prawdziwej pracy jako inż, pracowałem na wakacjach w fabryce okien żeby zarobić na komputer albo inne pierdoły
Pracował tam taki Pan Mirek.....mądry człowiek z 3 dzieci koło 50tki, udzielił mi jednej życiowej rady, jak chcesz być w związku i być szczęśliwy to babę trzeba przelecieć minimum co drugi dzień...wtedy zawse herbatka jest ciepła na stole, sniadanie pyszne i problemów nie
@Potezny_PiSowski_Inwestor

@bArrek: kiedyś jak byłem młodszy zanim skończyłem studia i poszedłem do prawdziwej pracy jako inż, pracowałem na wakacjach w fabryce okien żeby zarobić na komputer albo inne pierdoły

Pracował tam taki Pan Mirek.....mądry człowiek...


Słuchasz rad jakiegoś kolesia który całe swoje zawodowe życie przepracował w gównorobocie? I jeszcze nazywasz go mądrym człowiekiem?
Ja pi3erdole co za niekonsekwencja jest w twoim rozumowaniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eremites: jeśli masz trójkę dzieci robiąc to samo, gdzie typ przyłazi sobie dorobić na studia, czyli generalnie jakichś kokosów nie ma, to raczej pewne, że cię nie stać im wszystko zapewnić, a to z kolei prosta droga do wyciągania łap po cudzą kasę ( )