Wpis z mikrobloga

Czesc, nie wiedzialem gdzie wstawic to wstawie tu jakoze temat lekow sie czesto nasuwa. Kolega dal mi sprobowac 70mg elevanse do szkoly. Nie mam zadnych diagnoz. Ogolnie to jako osoba trudno mi sie odprezyc, potrafie miec bardzo silne reakcje emocjonalne i totalnie z nikim nie rozmawiam poza domem, chyba ze musze. W sensie to sam podejmuje decyzje o tym aby zyc w wlasnej glowie. I jakoze czesto bardzo trudno mi jest sie "wyluzowac", przestac stresowac, to praktycznie nigdy nie moge naprawde cos zrobic i rzeczywiscie sie dobrze bawic.

Kontunuujac, to nie byl moj pierwszy raz brania elevanse. Jednakze tym razem naprawde cos we mnie sie zmienilo, na. krotki czas bylem wstanie dobrze spedzic czas bez nudy i braku motywacji do wszelkich zajec.
Czy jest z tym sens isc do lekarza, bo mam wrazenie ze ogolnie leki na adhd, stymalanty zmienilyby moje zycie na lepsze. Chce jeszcze dolozyc ze 70mg to pewnie za duza dawka dla mnie, jakoze "zjazd" jest niemilosierny i powoduje ataki placzu.
#narkotykizawszespoko #adhd #stymulanty #leki
  • 17
@dianabb: Jest sens. I warto się skonfrontować ze specjalistą, bo twój post aż bije potencjałem uzależnieniowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogóle leki na ADHD są przede wszystkim po to, aby wyrobić w sobie nawyki, zbudować system i wyjść na prostą. Niektórzy na lekach zostają, bo jest łatwiej, bez nich funkcjonują źle albo po prostu nie mają wyboru zmiany stylu życia i formy pracy. Leki jednak nie są
Weź sobie obejrzyj lepiej Requiem for a dream ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fiddle: XDDD nie każdy tak skończyxD

@dianabb:

Chce jeszcze dolozyc ze 70mg to pewnie za duza dawka dla mnie, jakoze "zjazd" jest niemilosierny i powoduje ataki placzu.


Jak masz takie efekty na zejściu to albo mniejsza dawka i obserwuj jak będzie, albo wcale nie bierz się za "leczenie" tym.

Ja zgadzam się z @